Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy nap a baratnőmel jöttünk haza fele es felvett apum egyik ismeröse.Haza vitt (kocsival volt),megköszöntük meg minden,de akkor még nem is gondoltuk mi lesz késöbb.Apum barátja vagyis ismeröse fiatalabb nála annyival amenyivel idösebb nálunk a barétnömnél és nálam.A pasi 13 ével (26éves) idösebb egy faluban lakunk és a legjobb barátja a szomszédom ugy hogy minden nap látom.A barátnömmel elkesztünk éerdeklödni utána ,hosszu idő utan eszre vette kedett dudálgatni es inteketni meg minden.A barátnömmel kicsit többet kébzeltük, meg ott volt azis, hogy van barátnöje pasinak , persze ezt eddig is tudtam, mert a pasi anya az ovónöm volt.Rá egz évre sokkan keszták selyteni és már a barátnömet se kezte izgatni ez a téma ...Aztán a pasinak már nincs meg a kocsia mert az csak cég kocsi volt.ÉS akkor a barétnöm mondta hogy ez a jel hogy hadjunk békét.A pasiba szerelmes lettem ,de ő ezt szerintem nem tugya . Sok dolog van amiért soha nem lehetünk együtt apu miadt a baránöje miadt akit syerintem nem szeret mert már csalta meg,de még mindig együtt vanak , na meg ott az a nagy korkülömbség.Nem tudom mit tegyek már egyhete nem láttam.Röviden ennyi pedig volna még mit irni .Most mit tegyek?

2014. dec. 1. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is: [link]


Másodszor: Szerinted komolyan érdekelni fogsz egy 26 éves pasit 13 évesen?

Álmodj királylány.

Még engem sem érdekelnél mert túl fiatal vagy.

18/F

2014. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesiras miadt !!!!!!!
2014. dec. 1. 19:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne privátba már no.

Amúgy ha szerelmes vagy... dehogy vagy Te szerelmes, ennyi idősen fogalmad sincs róla.

Maximum csak tetszik, sajnos gyakran keverik a kettőt.

2014. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oh lehet mindenki ezt mondja senki se eli bele magat a helyzetembe en segitseget kertem nem le hordast
2014. dec. 1. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Átestem már egy-két dolgon, hidd el át tudom élni a helyzeted.
2014. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jah a baratnom ezt irta ma errol az ugyrol Figyelj...kérlek olvasd végig! Sok idő eltelt,sok minden .megváltozott. te is megváltoztál,én is megváltoztam..megváltoztak az érzések,sok minden...egy dolog marad meg örökre!!! Az emlék. Az émlék az,ami olykor mosolyt,olykor könnyeket ad,de az mindig megmarad. Én mindenben melletted vagyok..ha továbbra is folytatni akarod a dénkóst,hát legyen..de egy dolgot tudnod kell:soha,de soha nem lesz a tiéd! Ha abbahagyjuk,márpedig ezt kéne,akkor könnyebb lenne minden..csak gondolj bele! én téged nagyon szeretlek..ha szerelmes vagy ....,akkor mond el nekem,segíteni fogok,..ha pedig nem,akkor kérlek lépj túl ezen..
2014. dec. 1. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Rohadtul igaza van, hagy a 'csába
2014. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja mar enis ra jottem nehez lesz de megprobalom
2014. dec. 2. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!