Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen 158cm vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen 158cm vagyok és 45kg, ez nagyon taszító a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Nincs pipaszár lábam, sőt egészen combos vagyok, mindig azt hiszik, hogy sportolok, mert izmosnak tűnik a lábam. A baj inkább felül van. Nagyon pici a derekam, a hátam, nagyon vékony a karom, de egyszerűen ha hízok, felül semmi, az összes az altestre megy ://

Emellé maga a fejem is elég kicsi, és kislányos az arcom. Egyszóval pici vagyok, és sokszor nem gondolnak többnek 15-nél..:S



2014. dec. 2. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
10ből 8nak szerintem bejön.
2014. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Egyébként teljesen arányosak a méreteim, homokóra alkat vagyok, csak az átlaghoz képest pici.

A lányok szokták az alakomat dicsérni, hogy de jó nekem, hogy ilyen karcsú vagyok, de azt vettem észre, hogy a pasiknak ez nem nagyon jön be..

2014. dec. 2. 11:20
 3/15 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy 19 éves lányt 153centivel, nekem nagyon tetszik, amúgy is az alacsonyabb csajok a zsánereim. :)
2014. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nem az alkatoddal lehet a baj, hanem a kisugarzasoddal. te nem vagy elegedett magaddal es ez meglatszik, vagy erzodik.


a ferfiaknak (magambol indulok ki) az osszhatas sokat szamit. lehetnek itt-ott "hibak", ha osszessegeben pozitiv egeszet alkotsz :)

2014. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát sztem se lehet ez nagy probléma pasi szemmel, de ha téged zavar és szeretnél javitani rajta akkor járj el edzőterembe és próbáld meg kicsit meg vastagitani a derekad a hátad és a karodat!
2014. dec. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ja, és nem kérek privàtot, köszönöm!

Egyébként oké, így mindenki dicséri, de a valóságban ha egy teltebb barátnőmmel sétálok végig az utcán, engem észre sem vesznek..

És nem azért mert eltakar :D

Egyébként próbálok úgy tenni, mintha elégedett lennék magammal, és szerintem jól megy...de akkor ezek szerint látszik, hogy nem így van.

2014. dec. 2. 11:28
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kérsz privàtot,akkor egy gonosz manó vagy.
2014. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kis aranyos, nekem bejön.
2014. dec. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Dehogy taszito. Sot eellenkezoleg. Bar kinek milyen az izlese. Nalam 10/10 lehetsz leirtak alapjan igy latatlanban
2014. dec. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem eddig tetszik :)

Kis cuki minilány,picike,tök jó :D

Ha mellé hosszú a hajad akkor number one.

2014. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!