Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagy dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagy dolog manapság, ha egy fiatal lány tud főzni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 2. 12:00
1 2
 1/13 DanteSparda ***** válasza:
100%
én fiú vagyok és tudok főzni mi ebben a nagy szám?
2014. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szerintem semmi. de sok helyen azt olvastam, hogy ez ritkaság
2014. dec. 2. 12:02
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem igen, a sok gyorskaja, előfagyasztott kaja mellett.
2014. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 DanteSparda ***** válasza:
ha az ember tud főzni akkor annál finomabb és egészségesebb kaja nincs is
2014. dec. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem ritkaság. Én is tudok főzni

17l

2014. dec. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is tudok férfi létemre elég jól. És ?

Nem nagy dolog, de ha valaki olyan analfabéta a konyhába, hogy egy rántottát nem tud megcsinálni az gáz.

2014. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Fiú létemre én is tudok ezt-azt. Persze azok a lányok, akik buliznak, cigiznek, drogoznak, mert ez a menő, azoknak ilyenre nem sok idejük jut...
2014. dec. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem annyira. Én nem is ismerek olyan fiatal lányt, aki egyáltalán ne tudna főzni. Ha még néhányan nem is profi szakácsnők közülük, de az alap ételeket elkészítik.

Az sem mindegy persze, hogy mennyire fiatal, mert fiatal egy 13-14 éves, meg még fiatal egy 20 éves is.

2014. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

3. Nem a gyors dolgok miatt ritkaság.

én viszonylag sok nőt ismerek.

Ebből talán az egyharmada tud főzni, vagy még annyi se tisztességesen.

A válasz az nekik, hogy nagyon tanulnak, vagy nincs idej főzni, vagy ilyesmi. De akinek van ideje facebookozni, annak lenne ideje főzni. A ribiknél is hiányos ez a tudás, végül is az összes olyannál aki lusta volt megtanulni és talál kifogást.

Na ezekből a nőkből lesz borzalmas feleség...

Hogy miért is nagy dolog? Mert a nők/lányok többsége már lusta minden kötelességére, és csak az számít, amit csinálni akar.

Ha azon túl kérne valamit az ember, mint főzés, már nem megy.

És egyébként is, a főzési tudomány igényli az odafigyelést, a szeretést(hogy szeresd csinálni) és láttat egy nem vagyok lusta feliratot a nő homlokán.Bár beszélhetnénk arról is, szerintem mi az alap és mi nem és a csajok szerint mi az alap és mi nem.pár eltérés. Az adok és a kapok oldalon is.

2014. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mi az, hogy valaki "nem tud főzni"? Én se főzök általában mert nem szorulok rá, más csinálja a kaját itthon, tehát nem tartozik a mindennapi tevékenységeim közé a főzés, olyan iszonyú sokféle kaját még nem is főztem, kivéve amikor épp a munkámhoz tartozott ez is. De ha éppen nekem kell kaját készítenem magamnak és van is kedvem főzni, akkor keresek egy szimpatikus receptet aztán megcsinálom, ennyi.


Nem hiszem, hogy van olyan, hogy valaki ne tudna főzni, ezt nem kell tanulni se nagyon gyakorolni. Maximum van aki nem szorul rá, akkor meg minek főzzön, ha értelmesebben is eltöltheti az idejét? (A sima szórakozás is értelmesebb elfoglaltság, mint feleslegesen olyasmivel foglalkozni, amivel nem szeretne.)

2014. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!