Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Tetszik a fiú lakótársam,azt hiszem én is neki,sokszor szemezünk,mosolyog rám,amikor szomorú vagyok,akkor mindent megtesz ,hogy felvidítson.Megérint a beszélgetéseink közben,kissé végigsímtja a kezem,ha pl. kölcsön ad valamit.Megjegyez mindent,amit mondok neki,áthív filmezni magához,féltékeny ,ha más sráccal találkozom( azt hiszem)Többször főzött már nekem ebédet,folyton kérdezget,mindent szeretne tudni rólam,.Szokott piszkálni is,húzza az agyamat.Bár azt közölte velem,hogy nyugodtan hozhatok fel pasit...Nem értem....ha tetszem neki,akkor miért nem lép?????????

2014. dec. 2. 16:30
 1/2 To7ka ***** válasza:
szia:) Ez nagyon tetszik, teljesen tipikus. Lehet egy korrekt srác, halál kényelmetlen lenne ha elszúrja úgy, hogy lakótársak vagytok. Esetleg arra figyelj, hogy ne egy csak-szex kapcsolat legyen belőle, lehet csak a helyzet előnyei tetszenek neki, de ez nem valószínű. Normális esetben egyszerűen pasi, és gondolom még nem túl tapasztalt/idős, és ugye fél hogy elszúrja. Nyugodtan lépj Te, legközelebb mikor megsimogatja a kezed fogd meg az övét, vagy bármi aranyos ami eszedbe jut, és kicsit konkrétabb. Ha ilyeneket csinál, sokat nem tévedhetsz:) Segíts neki!
2014. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg aranyos. Kiváncsi lennék a folytatásra, hogy alakul. Majd elmesélhetnéd a fejleményeket :)
2014. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!