Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm az egyik fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm az egyik fiú évfolyamtársam képeit lájkolgatja facebookon mostanában? Vélemény?

Figyelt kérdés
Ha kitesz egy képet a felhőkről még azt is belájkolja, de nem az a lájkolgatós típus. Barátnőm azt mondja szeret engem. Szerintetek is? Vélemény?
2014. dec. 2. 22:24
 1/8 anonim válasza:
70%
szerintem egy büdös céda.
2014. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. vagy féltékennyé akar tenni

2. nem szeret

2014. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
mennyi bajotok van :D
2014. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
A véleményem az, hogy monumentális módon lesz*rom, te egy gyökér vagy aki képes túlreagálni bármit, ez tönkreb***za a kapcsolatod, majd ezért szakít veled a leány.
2014. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Őszintén?

Nem érdekel a facebook.

2014. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azért gyanakodnék...én annak szoktam minden képét lájkolni aki vagy nagyon jó barátnőm, vagy tetszik. De ne verd ki emiatt a balhét mert tönkre is mehet a kapcsolat, egyébként meg bizalom.
2014. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Uristen. Kezdj el aggodni......Vigyazz meg megcsal!!...OMAJGAAAD. Attol meg hogy lajkolgat neki, nem azt jelenti hogy tetszik neki. En is szoktam lajkolni par fiu kepet, megse tetszenek. Amugy ennyire nem bizol a baratnodben?:)
2014. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi, hogy már felhőket is?!... Ember, hogy bírod?
2014. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!