Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmas baromságot csináltam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas baromságot csináltam. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlem magam, egy ideig együtt voltunk de volt egy elég meredek lejtő amin csúsztunk lefelé és úgy gondoltam szakítok vele, de élőben akartam csak nem tudtunk találkozni. Volt egy másik srác akivel ezeket meg is beszéltem, tetszett eléggé a fiú és engedtem a csábításnak mondván 'pár nap és szakítok úgyis'..szóval megcsaltam és nem csak 'egy csók volt', de csak aztán jöttem rá milyen hülye voltam és hogy nem akarom elveszteni. Nem bírtam szinte magamra nézni, próbáltam elmondani neki de ahogy belenéztem a szemébe nem ment, egyre rosszabb lett a dolog és a folytonos bűntudat csak rosszabb és rosszabb lett. Nem akartam becsapni, de képtelen voltam elmondani, így hát szakítottam vele. De most ő is szörnyen érzi magát és én is, tudom el kéne mondanom neki, de félek örökre elveszítem...Tud valaki segíteni?

2014. dec. 3. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha csak csók lett volna az is automatikus ban lenne egy normálisabb embernél.
2014. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kösd fel magad
2014. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagy nehezen kibogarásztam hogyan esett meg az eset...

Vagy mondd el neki vagy hallgass róla. Egyedül a gyávaságod miatt nem mered elmondani és szakítani is amiatt nem mertél, igyál meg egy bátorságszérumot és ki vele.

2014. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaguar_Warrior köszönöm, hogy normálisan válaszoltál, én is el szeretném mondani neki csak azt sem tudom hol kezdjem és nem akarom, hogy máshogyan tudja meg.
2014. dec. 3. 17:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb neki nélküled hosszú távon.

Ha egy kisebb nagyobb rossz időszak alatt ilyen könnyen megcsalod, mi lesz később?

2014. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell sehol elkezdeni és felesleges hadoválni is össze-vissza, elég annyi, hogy a szemébe nézel és "megcsaltalak, ezért szakítottam".
2014. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor leegyszerűsítve azért szakítottál vele, mert nem akarod elveszíteni... Hm, nem gondolod, hogy a mostani helyzetnél bármi csak jobb lehet? Ha elmondod neki, és ezért otthagy, pont ugyanott leszel, mint most, de legalább tiszta lelkiismerettel.
2014. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 To7ka ***** válasza:

Oké, de mit ér el vele a srác ha megtudja? Még szarabbul érzi majd magát, igazán korrekt!

Ha szakítottatok teljesen mindegy. Túllép rajta, most minek dobj rá még egy lapáttal, hogy még meg is csaltad? Lehet már épp jobban lenne, és puff vissza a sárba.. :/ Előtte kellett volna gondolkodni.

Így a részedről az a korrekt ha hagyod élni az életét. Esetleg pár év múlva új emberként megismerkedtek, de ha lefeküdtél valaki mással míg vele voltál.. Háát, nagyon elveszett srác kell hozzá, hogy bármikor még szóba álljon veled.:) Azért gondold ezt még át az Ő szemszögéből. (Ha megtudhatja mástól akkor oké, de inkább meséld el, hogy úgy érezted nem működik köztetek, és megismertél valaki mást. De vele közel olyan se volt mint vele az első pár hétben, stb.) Erre még akár fel is melegítheti a kezdeti lelkesedésetek egymást iránt. Vagy még megkéred, hogy kicsit szeretnél egyedül lenni, átgondolni, de szeretnéd ha beszélnétek néha.. Talán így korrekt még..)

2014. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindig is azt mondtam, hogy a legkorrektebb dolog az az, hogy egyenesen a szemébe megmondod az igazat. Ő majd mérlegel és eldönti,hogy megbocsát-e.
2014. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!