Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felhasználók, akik itt élitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhasználók, akik itt élitek az egész életeteket. Nem unjátok?

Figyelt kérdés
én most 2 napja elég sokat vagyok fent az oldalon. de ezt már többnek érzem a kelleténél. mindennaposak, mennyi időt töltöttök itt?

2014. dec. 3. 21:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én már unom. Bár régen voltam itt (pár hónapja) és enélkül is untam az életem :D
2014. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 3 hete tértem vissza, azóta minden nap felnézek. Olyan heti 4 óra. Kicsit unalmas de néha jön hülye kérdés amivel el lehet lenni....vagy valami komolyabb téma és akkor privátban lehet beszélgetni. Ha ez nincs akkor unalmas és szánalmasnak érzem alapvetően , hogy sokan itt teszik fel a kérdéseiket.
2014. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mostanában viszonylag sokat, hiszen vége a félévek, de mindjárt vizsgaidőszak úgyhogy nem leszek itt sokáig, nyugi.


Ja és unom,de ez van.

2014. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Dzsusztin Bibörlik ***** válasza:
Én esténként felnézek, ha nem kell zh-ra/vizsgára tanulnom meg dolgoznom. :D
2014. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kikre gondolsz?


NEVEKET NEVEKET :D

2014. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

4 éve rendszeresen feljárók erre az oldalra. :D

nyári szünetbe majdnem mindig itt ütőm el az időm, suli időbe, csak a vonaton olvasgatom a kérdéseket hazafele, meg suliba menet. :D

2014. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon unom már :D
2014. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szexi az oldal színe. Meg a bannerben az a és az o betűknek kitágítanám az ánuszát.
2014. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Anal ~ CommandeR ()

Én már megtanultam, hogy a mélység sokkal izgalmasabb, mint az átmérő. wHole new world ... :D

2014. dec. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem unom, különben nem lennék itt. Nem tudom, mások hogy vannak vele, de én olyan dolgokkal múlatom az időmet, amiket nem unok, hanem szórakoztatnak.
2014. dec. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!