Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Angliaban elek! Az lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angliaban elek! Az lenne a kerdesem, ha osszejottem egy albannal akkor utana egy masik albannak mar nem fogok soha kelleni?

Figyelt kérdés
Remelem ertitek a kerdest. Nem akarok mindenfele albannal meg midenkivel osszejonni, csak mivel vannak fura szokasaik kivancsi vagyok erre h ha egy nagy (a Nagy alatt tag baratikort ertek(ismeros))baratikorbol jar valaki egy albannal kesobb mar onnan senkinek sem fog kelleni? Van ilyen szokasuk?

2014. dec. 4. 03:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 ZeoX ***** válasza:
48%
Szerintem nincs! Úgyhogy leszophatod a tobbit is!!! XD
2014. dec. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
90%

Csak, akkor nem, ha az albán akivel most jársz tripla stipi-stopizza a másik dupla stipi-stopiját.

Ebben az esetben a többi albánnak el kell fogadnia, hogy te már az övé vagy.

2014. dec. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
46%
Közős használatban leszel a családtagjaival jobb esetben rosszabb esetben jó pénzért értékesit
2014. dec. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Nagyon ertelmesek vagytok dragak!:) Egy Albant sem akarok leszopni es nem is fogok. Csak eszrevettem ha valaki az 'Ovek' azt a tobbi Alban nagyon tiszteletben tartja. Es igy mivel en elszoktam gondolkodni az ilyeneken felmerult bennem, hogy ilyenkor mi van. De koszonom szepen!:) Mostmar csak az irjon aki erdemben hozza tud szolni a kerdesemhez!!
2014. dec. 4. 03:32
 5/61 ZeoX ***** válasza:
Elad két kecskéért. Miután a legutolsó uncsitesója is átment rajtad. Meg persze kiveteti a vesédet is. ;-)
2014. dec. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:
Ti tenyleg nem tudtok olvasni?:D
2014. dec. 4. 03:36
 7/61 ZeoX ***** válasza:
Nincs ilyen szokasuk szerintem. Csak esetleg annyira mint mas kozossegekben. De az albanok tenyleg veszelyes vad nepseg. Nemsoka megyek Angliaba, majd en rendet teszek a balkani nepek kozott. Teged meg elhivlak randizni!!!:P
2014. dec. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 ZeoX ***** válasza:
Szep lany vagy??
2014. dec. 4. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
Vegre :D Te ugy latom nem ertettel felre. A cimben csak azert irtam ugy mert szerintem azt tobben megnezik:D de utana elmagyaraztam szerintem. Amugy igen latom hogy eleg veszedelmesek. Nem az en stilusom az ilyen meg ahogy latom lenezik a noket is egy kicsit. Te mikor fogsz ide jonni?:D
2014. dec. 4. 03:47
 10/61 A kérdező kommentje:
Ha most azt mondanam hogy szep vagyok akkor egoista lennek. Azt meg nem fogom mondani hogy nem, mert nem tartom magam csunyanak. De maradjunk annyiban, hogy a szepseg relativ dolog!:D
2014. dec. 4. 03:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!