Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, egyenes csípő+derék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, egyenes csípő+derék, vagy keskeny derék, szélesebb csípő?

Figyelt kérdés
Mármint melyik tetszik jobban egy lányon. Nekem eddig egyértelmű vokt, hogy a 2., de olvastam itt 1 kérdést, amiben azt írták, sok fiúnak az 1. tetszik jobban. Kíváncsi vagyok, tényleg van-e ilyen, és ha igen, miért az tetszik neki jobban.

2014. dec. 4. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudok és nem is akarok választani, mindkettő tetszik.
2014. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,lány vagyok. Mi a szép abban,ha egy lánynak a dereka és a csípője egyforma széles,olyan mint egy deszka? A fiúké ilyen! Nem tehet róla akinek ilyen van,de nem ez a nőies.
2014. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

2

Nem csak a külső jegyek hatarozzak meg a nőisseget. Lehet hogy az ilyen felszines embereknel igen..

2014. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mondjuk én egyet értek a 2. válaszolóval...

Mi abban a szép?

2014. dec. 4. 11:03
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok.Jó lenne ha az előző hozzászóló nem felszínesezne le, hanem inkább a szövegértést gyakorolná! A kérdésben a CSÍPŐ-ről volt szó, én arra reagáltam és nem a "nőre", mint egészre. Több szót nem érdemelsz,bocs.
2014. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nőként is jobban tetszik a nőies forma (hetero vagyok). Örülök, hogy nekem is ilyen van.


De ez ízlések és pofonok kérdése. Mindenkinek más tetszik, ettől szép a világ. :)

2014. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A második a jó :D Az egyenes az már-már deszka
2014. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mindegyik lehet jo, az osszhatastol fugg, hogy tetszik-e vagy sem.
2014. dec. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Mindkettő lehet nagyon nőies, ez egyéni ízlés kérdése.


Van akinek az androgűn szépség jön be, van akinek meg a homokóra alkat. Van akinek mindkettő. Én speciel nem tudok, és nem is akarok választani.


És nincs olyan hogy "a fiúknak ez tetszik". Olyan van hogy Kovács Józsinak, Gipsz Jakabnak vagy Jóska Pistának mi tetszik. Kollektíve nincs és nem is lehet véleménye a emberiség felének.

2014. dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9


Ja olyan tényleg nincs mert a férfiak ízlése elég széles.


Na de olyan hogy a npknek ez meg ez tetszik olyan van! Mert az ő ízlésük ált 3 emberre oszlik el.


Pl 10 csávónak 8 csaj tetszik

10 csajnak ugyanaz a 3 csávó tetszik...

2014. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!