Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a szebb hajszín a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a szebb hajszín a seszínű egérszürke barna vagy az arany-méz szőkésbarna?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy befessem-e a hajam eredetileg hamvas barna hamuszürke már látszik a lenövés előtt chilis barnával volt festve de túl sötét volt nem állt jól szeretnék ismét valami szép színt szerintetek befessem? Barna szemem van.

2014. dec. 4. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a színeket elképzelni sem tudom.
2014. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
szerintem a kátrány-szurok fekete a legjobb.
2014. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Vagy a strandkorlát kék is nagyon szép. :D
2014. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
eddig azt vettem észre hogy mindenkinek az eredeti hajszíne áll a legjobban. én végigpróbáltam a hajszínek 70 százalékát, végülis a festetlennél döntöttem. ez a legelőnyösebb
2014. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
hát az egérszürke barna szín (szerintem) nagyon gáz.. az arany-méz szőkésbarna viszont tetszik. Szerintem az utóbbit válasszad!:)
2014. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is seszínű a hajam, de az általam ismert pasik pasik többségének mégis tetszik :D


17/L

2014. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen az egérszürke hamvas középszőke na ilyen a hajtövem.. szerinted nagyon gáz?

2014. dec. 4. 20:20
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Értsd már meg, hogy az összkép számít egyedül.

Te talán tudnál véleményt mondani arról, hogy egy festményen a piros vagy sárga szín mutat jobban?

2014. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Na ezen a linken csak kb 6 árnyalatot látni...
2014. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik kép különbözik a többitől. melyikre hasonlít a hajszíned.

De igazából ami jól áll azt válaszd . Ha nem szereted a hajszíned akkor fesd át.

2014. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!