Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan, milyen női fegyvere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan, milyen női fegyverekkel csábítanád vissza a szerelmed?

Figyelt kérdés
Elhagyott, de nem tudok rá haragudni, mert igaza volt, megértem, hogy ebben a formában nem tudta tovább folytatni a kapcsolatunkat. Én változtatnék, de úgy tűnik, már késő. Hogyan csábíthatnám vissza? Adnátok tippeket?
2014. dec. 4. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Atombombával.
2014. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

Azt hiszem ez megfelel a célnak:


[link]

2014. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Van, amit nem lehet visszacsinálni. A sorozatos hülyeségeim után megvan hozzá a joga, hogy kiszeressen belőlem. Márpedig ha én azt mondom, tudom, én voltam a hibás, ezentúl más lesz minden, és ennek ellenére nem ad még egy esélyt, akkor már nem szeret. Elfogadom és megértem, sírok esténként a párnámba, de nem fogok ráakaszkodni. A visszaszerzésre irányuló női praktikák (pl. tedd féltékennyé) max 16 éves korban hatásosak. Ha vissza akar jönni, vissza fog. Egyébként pedig tanulok a hibámból, és a következővel más leszek.
2014. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sehogy, semmilyennel. Ha elhagyott, akkor nem szeret, nem működik a kapcsolatotok. Egy párkapcsolat pedig 2 ember egymás iránt érzett kölcsönös szerelméről, szeretetéről, tiszteletéről szól. Ha az egyik fél nem akarja folytatni, joga van szakítani. Ami nem megy, nem kell erőltetni, sosincs jó vége. Bele kel törődni. Ha ő is úgy érez ahogy te, majd keresni fog, akkor meg lehet beszélni, a úgy látjátok mindketten, van értelme folytatni. Ha nem, akkor jön majd másik.
2014. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Sehogy ha jót akarsz magadnak. Amelyik férfinek te kellesz, az minden trükközés minden csábítás nélkül visszatér hozzád.



Akit csak csábitani kell, az már régen rossz, mert jön más aki eltudja tőled csábitani.

2014. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Eszembe sem jutna visszacsábítani, ennyire nem süllyednék mélyre.


Ha vége van, akkor azt el kell fogadni, és kész.

2014. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Változz meg, hozd rendbe a SAJÁT életed. Ha a sors is úgy akarja, újra összejöttök.

Ha nem haraggal váltatok el, akkor tarthatod majd vele a kapcsolatot, így látja majd ő is a változást. A folyamatos próbálkozás és teperés szerintem csak a filmekben vezet eredményre. Neki kell újra beléd szeretni.

2014. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Minek csabitanad el azt aki mar esetleg nem szeret? Ha valakit szeretek csabitas nelkul kopogtatok az ajton .

Csabitani eltudod max egy sexre de tobbre nem .

Sexhez viszont nem kell megeroltetni magadat hogy elcsabisd ha jo veled a sex. Ez mar nem csabitas hanem kihasznalas!

2014. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Semmilyennel,mert valami miatt elhagyott,nem szeret.Hiába bántad meg.

Szerintem inkább okulj az esetből,és ne tartsd zárva a szíved mások előtt.

2014. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
minek futsz olyan szekár után, ami nem vesz fel???
2014. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!