Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok örökre haragudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok örökre haragudni senkire. Más is van így?

Figyelt kérdés
Exemmel csúnyán lett vége, a végén már elég alázóan is bánt velem. Hónapok óta nem beszélek már vele, azóta van is párja, nekem mégis eszembe jut, hogy jó lenne beszélgetni vele. Hiába van az, hogy még azt sem érdemelné meg, hogy egyáltalán gondoljak rá, pedig mostanság már én is ismerkedem másokkal...
2014. dec. 4. 23:28
 1/8 opened paradise ***** válasza:

Én fordítva.

Sok idő után is emlékszem rá,ha megbántottak.

Ez viszont nem amiatt van,hanem,mert voltak érzéseid felé.

Elfelejteni valaki olyat,akit szerettünk,az olyan,mint olyanra emlékezni,akit nem ismerünk.

2014. dec. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Meg azt az érzést is jól ismerem,mikor ismerkedni sincs kedved senkivel,mert még a régit szereted. Az ilyen 'új' ak is tapasztalatom szerint,csak olyanok,hogy kétségbeesetten keresed a múltat, az exed tulajdonságait. Bár ez lehet csak rám igaz,nálam viszont így van.
2014. dec. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Haragudni én se, de attól még nem érdekel és nem akarom az életembe tudni. :D
2014. dec. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"...Aki haragos az nem ad esélyt,az inkább perbe lép..."
2014. dec. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én sem haragszom, értelmetlen.. inkább semlegesnek tekintem vagy csak simán kib*szok vele
2014. dec. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A harag és gyűlölet csak egy illúzió, ahogy a féltékenység is. Szóval igen.
2014. dec. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én sem, inkább leülöm
2014. dec. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj felejtsd el ha ilyen szemét volt.. tudom nem könnyű de én is megpróbálom sőt vannak nála sokkal jobb pasik is biztos..
2014. dec. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!