Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném egy kívülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném egy kívülálló véleményét, hogy érjem el, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki tetszik nekem, így én elfogult vagyok, talán azt is jelzésnek veszem, ami szimplán csak baráti gesztus. Ezért megkértem barátnőmet figyelje ő a viselkedését amikor beszélgetünk, de mikor nem négyszemközt vagyunk máshogy viselkedik.
2014. dec. 5. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni a pasit.
2014. dec. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze hogy másképp viselkedik, én is utálok pl úgy ismerkedni egy lánnyal, amikor többet akarok tőle, hogy közben ott vannak az ismerőseink is. Azt négyszemközt a legjobb.
2014. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!