Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom fürdőn kívül (kád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom fürdőn kívül (kád, tus alatt) leborotválni a fanszőrzetem?

Figyelt kérdés
Tudom fura kérdés de biztonságosan szeretném hogy véletlen se lássák meg! Az ok hogy nemtok bezárkózni a fürdőbe!
2010. jan. 31. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szarazon pedig semmikepp ne tedd, iszonuan faj utana, szabalyos lenyuzza az ember boret, egyszer gyors a labamat akartam igy borotvalni, hat jo tanulo penz volt.

Hany eves vagy? Csak nem nyitogatnak rad ha furdesz! Ha meg semmikepp, akkor hideg gyantaval a szobadban.

2010. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Öö.

Figyi.

Én ugy szoktam, hogy amikor már elmentek aludni(9en vagyunk..=D) akkor bemegyek, borotvahabot rá, és lehuzom. Aztán lemosom zuhannyal, utána még alaposan átnézem, mert mindig vannak ottmaradt szörszálak. Még 1x lezuhi, és kész.

Ne parázz.=D Ha meg is látnak, nem fognak szolni semmit.

2010. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
borotvahab muszály rá? és ha csak azt használok és letörlöm a végén ???
2010. jan. 31. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát eléggé az.:O Vagy zselé.

A borotva leszedi a nagyrészét a borotvahabnak. És 1-2huzás után le is kell öbliteni..

2010. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fürdőn kívül ne csináld mert iszonyatos lesz és ki is pattog utána meg vakarózol majd mint aki bolhás. Ez tapasztalat. :S Gyantával csinálhatod bárhol. Egyébként meg nem szokás rányitni senkire zuhany közbe, vagy nálatok igen? Mert akkor reklamálj hogy hagyjanak békén.
2010. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!