Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön egy hetero srác, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy hetero srác, mit tegyek? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Van egy sulistársam, aki jóval felettem jár (én nyolcadikos vagyok, ő szerintem tizenegyedikes). Nem olyam régóta "ismerem", de mindig köszön nekem meg mosolyog, és eléggé tetszik, és mindig elpirulok amikor meglátom, de tudom hogy nem meleg, és nem tudom hogy mi lenne a jobb döntés: próbáljak meg többet beszélni vele, vagy ignoráljam?

14/F/M



2014. dec. 6. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Jaj, de cuki vagy! :D
2014. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Hetero lányként erre sajnos nehéz mit mondani, de semmit nem veszíthetsz vele, ha összehaverkodtok.
2014. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Zavard ki!
2014. dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok és általában nekem nem szoktak tetszeni csak úgy pasik. Ha nagy hiányom van és szex kell, akkor lehet akár pasi is. Így bele zúgni valakibe nem szokásom...

De a 2.re ne hallgass. Nincs rosszabb mint olyannal haverkodni akivel járni akarsz.

Legalábbis mindenki aki élt át, ezt mondja.

Különben nem biztos az, hogy nem bi.

A bi embereken nem minden látszik hogy k igazából.

Ha be próbálkozol max elutasít, ha nem, akkor meg így maradsz ahogy vagy most...

2014. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Látszik rajtad hogy meleg vagy? Öltözködés, mozgás stb? Mert ha nem, akkor lehet hogy csak jófej és azért köszön. Ha meg látszik rajtad, akkor meg gondolom nem vagy közömbös számára.
2014. dec. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 Nem, igyekszem pasis maradni, nem valami affektalós tinip*csa... :-D
2014. dec. 6. 14:09
 7/13 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok. Azért nem lehet belőle baj, mert ha összehaverkodtok, kiderül hamar, hogy milyen a beállítottsága, és az is, hogy hozzád miként viszonyul : )
2014. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#2, #7

Nem tudom hogy hogyan tudnék vele összehaverkodni... Alig látom,

és akkor is társaságban van... Tanácstalan vagyok. :-(

2014. dec. 6. 16:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy tetszel neki viszont nem akar lépni feléd. Egy kicsit legyél nyomulósabb. Hívd felre beszélgetni és állj kozelebb a testkontaktus fontos. Használj egy kicsit több parfümöt, mielőtt találkozol vele. Figyeld a reakcióját! Meg a nadrágot, hátha mocorog lent egy kicsit neki miközben beszéltetek, vagy gyorsan, furcsán a zsebébe rakja a kezét. Sok sikert!
2014. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért veszélyes dolog is ez gondold meg mert lehet ,h telibe ver.

Én meleg vagyok ,de soha nem próbálkoznék be olyannal akiben nem vagyok biztos.

És eddig mindig maximálisan magamba temettem ha valaha tetszett valaki vagy belezúgtam gimi,haverok stb..Hát lehet ,h emiatt buktam is pár szerelmet,kalandot,de

szerintem borzalmas lehet ha valaki meggyűlöl emiatt és még szét is híreszteli rólad.

Örök álcában maradok azt hiszem a coming out meg mehet a faxba!

2014. dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!