Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem? Én miért viselkedek így?

Figyelt kérdés
Anyukámmal soha nem szeretek menni sehova. Mindig csak leszólít. Lehet hogy tényleg hülyén viselkednék és igaza van? De amúgy nincs önbizalmam sem. Azt mondja olyan vagyok mint a feszület, és hogy mások előtt beképzelten viselkedem, próbálom magamat megjátszani. Amikor vele megyek valahova jobban bambulok mint amikor nincs ott, sokkal figyelmetlenebb vagyok. Nem is szeretek vele menni sehova. L/21
2014. dec. 6. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam, hogy viselkedsz?
2014. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudsz mondatokat értelmezni?
2014. dec. 6. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Mások előtt leszól, vagy mi a lényeg?


Ne foglalkozz vele,és próbáld minimálisra venni a kommunikációt vele az utcán,csak általános témákról beszélgess vele.

2014. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kislányos viselkedésed van,anyáddal járkálsz 21 évesen?

ha meg nem szeretsz menni vele,minek mész vele ???


kicsit elvont figura lehetsz egyébként.

2014. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha nem szólok hozzá is mindig leszólít úgy hogy mások is hallják.
2014. dec. 6. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:

rossz kategóriába írtad.

anyáddal nem tudsz semmit csinálni. megváltozni nem fog. legyen önbizalmad, járj el vele minnél kevesebbszer, ha valamiért megszól szólj rá hogy ne kritizáljon, légy egy kicsit erélyesebb

2014. dec. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!