Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek örülne, ha karácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek örülne, ha karácsonyra az erényemet kapná?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyok együtt a szerelmemmel. Már többször is szóba került, hogy együtt veszítsük el, de én még nem akartam.


Most viszont borzasztóan vágyom rá, szeretném ha megtörténne. Szerintetek örülne neki?


Nyilván valami rendes ajándékot is vennék neki, de úgy gondoltam, hogy a karácsony elég ünnepélyes időpont a dologhoz.


Fiúk, ti mit gondoltok?


Kort is írjatok kérlek!:)


18L


2014. dec. 6. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, a szex az ajándék, ez a helyes felfogás
2014. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem örülne.
2014. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Hát szerintem ez rossz ötlet mint ajándék, de te tudod.

Ez nem olyan dolog amit ajándékba szokás adni.

De lehet csak maradi vagyok..

2014. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Megint egy lány aki azt hiszi Salamon kincsét őrzi a lábai között...
2014. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Okos nő p**cit ad és megtartja a férfit ,a buta elhalmozza más dolgokkal és a végén nem érti miért nem tartotta meg maga mellett.
2014. dec. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi kúrunk karacsonykor is. Meg tegnap is kúrtunk. Meg minden nap. Ez nem ajándék. Legalábbis szánalmasnak érezném, ha ajándékba adnám azt amit már megkapott és/vagy ezután is meg fog kapni.

Pl veszel neki egy pónit. Az ajándék mert valszeg nem kap tőled többet. Lefekszel vele, na bumm, úgyis szétteszed neki a lábaid máskor is...

2014. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!