Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a hátrahúzva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a hátrahúzva tartott fitymáról?

Figyelt kérdés
Én némileg támogatom, például egy hosszú nap után nem büdös egyáltalán a nemi szerv, főleg ha valaki fizikai munkát végez, és leizzad. Nem termeli a szmegmát, - ha jól tudom így hívják - jó a korai magömlés ellen is, mert nem lesz túlérzékeny a makk sem. Vélemény?

2014. dec. 6. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
ronda
2014. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
faxság
2014. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha nincsen megrövidítve a fityma, akkor úgyis mindig előre csúszik, és ha olyankor alá kerül 1-2 szőrszál, az eléggé kellemetlen.
2014. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Egészséges, jó dolog, de nem minden férfi tudja megvalósítani. Ha valakinek nagyon hosszú a fitymája akkor nem fog hátrahúzva maradni. Ha pedig egy picivel rövidebb a fitymaféke a kelleténél, akkor sem marad hátul, mert a fitymafék visszahúzza a makkra.

Annak sem ajánlom, akinek alapból szűk a fitymája, mert ha hátrahúzza, akkor ott megszorulhat, és az nagyon kellemetlen: azonnal orvoshoz kell fordulni.


De, ha mindezek nem állnak fenn, akkor valóban jó dolog. Persze meg kell érteni, hogy épp az a cél, hogy a makk szárazabb legyen, és ha mégis visszacsúszik a bőr akkor lehetőleg rögtön hátra kell húzni. Pár nap (pár hét) eltelte után egyre ritkábban fog ez előfordulni és a fityma megszokja az új helyét, ott fog szépen maradni a makk mögött. Hatására a makk ellnenállóbb, egészségesebb lesz, a szexuális élet is javulhat. A hátrahúzás akkor a legjobb, ha a koronaárok is szabadon van, ugyanis abban tapadnak meg leginkább a baktériumok. Női szemmel férfiasabb, egészségesebb, erotikusabb, mint az ormányos változat.


Ha véglegesíteni szeretnéd a hátrahúzást, akkor végeztesd el a körülmetélést. Magyarországon is terjed, egyre többen bevállalják a műtéttel járó kellemetlenséget megelőzésképpen.

2014. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Így hordom 5éve.Nagyon jó!Tisztább,szagtalan,tovább bírom az ágyban.Te is így hordod,kérdező?
2014. dec. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is így hordom.
2014. dec. 30. 13:42
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

nők közül csak én szeretem a fitymásat?!

annyira meglep

2014. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs megrövidítve a fitymám,mégsem csúszik előre.Kb.:2hét után megszokja,és megáll,nem csúszik előre.Le kell vágni a szőrt,és nem megy a fityma alá visszacsúszáskor. 5ös voltam
2015. jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
fiufiu: ÉN sehogy, de a barátom csinálta. Bocsi, de nem levelezek :-)
2015. jan. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Csabah74 ***** válasza:
Nekem szükséges a műtét,mert fityma szükülettem van,augusztus elején lesz műtét,van olyan,aki tud segíteni,tanácsadás,kicsit izgulok,köszönöm szépen.
2016. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!