Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja azt sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt sok férfi, hogy egy "könnyűvérű" nő nem való komoly kapcsolatra? Van ennek valami racionális, logikus oka?

Figyelt kérdés
2014. dec. 6. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem esik jól,ha megcsalnak?
2014. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy fűvel-fával kefél, csak épp azt nézi bokornak aki szeretné!
2014. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért csalna meg? Nem lehet valaki addig könnyűvérű, míg nincs kapcsolata, utána pedig hűséges?
2014. dec. 6. 21:41
 4/11 anonim ***** válasza:

Józan logikával kikövetkeztethető mi lenne ha egy ilyen csajjal lennél.


Megcsal, elhagy másért stb.

2014. dec. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Olvastam egy kutatást arról, hogyha egy lány szűzen megy férjhez, akkor ott a valamelyik fél haláláig tartó házasság esélye 80%.


Ha egy lány úgy megy férjhez, hogy előtte már 15 vagy több férfival volt életében, akkor csak 20% a házasság megmaradásának az esélye.


22/L

2014. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor gondolom az ilyen nők maradjanak örök életükre egyedül, józan logikával...


Férfiaknál más a helyzet? Egy "falu bikája" való komoly kapcsolatra, ha szeretne?

2014. dec. 6. 21:46
 7/11 A kérdező kommentje:

"Olvastam egy kutatást arról, hogyha egy lány szűzen megy férjhez, akkor ott a valamelyik fél haláláig tartó házasság esélye 80%. "


Gondolom azért ebben vallási és nevelési okok is közrejátszhatnak, nem csak a személyiség és a szexualitás.

2014. dec. 6. 21:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a válasz úgy is csak annyi, hogy "keresem az igazit..." xDDD 23/F és voltak már ún. könnyűvérű csajaim is, de kapcsolatnak nem nevezhető az, ha folyton a haverjaim felhívnak, hogy a kedves "barátnőm" egy házibuliban smárol egy sráccal, holott azt mondta a nővérénél van a babára vigyázni... Csak dugni érdemes az ilyen nőket, de 27 éves korukra kiégnek belülről, és csak egy ócska jellemű qr*va fog maradni élete végéig.
2014. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Akkor gondolom az ilyen nők maradjanak örök életükre egyedül, józan logikával... "

De hát nincs a homlokukra írva a fenti dolog. Ki tudná akkor róluk és emiatt miért maradnának egyedül?


"Férfiaknál más a helyzet? Egy "falu bikája" való komoly kapcsolatra, ha szeretne?"

Nincsenek tömeges példáim, statisztikáim. A legidősebb bátyám 20 éves kora környékétől hordta fel a csajokat és utána 30 évesen nősült meg. Bele sem merek gondolni hány nővel volt az életében (pedig én is nagyon sokat láttam, akivel bement a szobájába) és mióta megnősült és megjöttek a gyerekek, valahogy le tudott szokni a nőzésről.

Érdekes módon hiába volt lehet hogy 100 nővel az életében, a sógornőm egyáltalán nem olyan, aki 100 férfival lett volna: 8 évvel fiatalabb a bátyámnál, alig pár évvel idősebb nálam és elég kis visszafogott nő, ahogy bátyám is mondta és én is látom.


Szerintem ennek ahhoz lehet köze hogy máshogy van ez a dolog a férfiaknál és a nőknél, hogy a férfiaknak azért küzdeni kell a szexért, ha szexelni akarnak, a nőknek meg csak hagyni magukat/ellenállni, plusz választani a felbukkanó jelöltek között.

Nekem személy szerint volt egyéjszakás kalandom már életemben, de még mindig csak annyi férfival voltam, amit egy kezemen meg tudok számolni és nem is akarok két kézen megszámolható mennyiség fölé menni életemben, mert a hosszú kapcsolatokat szeretem.


Nekem ezek miatt valahogy egyértelműnek tűnik, hogy egy férfi először ki akarja élvezni az életet sok könnyen kapható nővel, aztán megállapodni egy nehezen kapható mellett (akinek kevés partnere volt korábban).


22/L

2014. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondolom nem arra gondolsz most, hogy lefekszik fűvel fával, hanem, hogy megválogatja kivel fekszik le, lényeg, hogy hamar odaadja magát, remélem...ugye?


Én erre azt mondom , (ha így van) hogy amíg nem találok normális nőt aki mellett lesátoroznék addig ez is több mint a semmi.

2014. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!