Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oldjam fel, vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oldjam fel, vagy hagyjam letiltva facebookon?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki elég sokat bizonytalanodott velem kapcsolatban és egy hatalmas összeveszés lett a vége.

Írtam neki egy jó hosszú levelet, majd letiltottam.

Nagyon hiányzik és az a baj, hogy tudom, hogy senkije sincs, úgymond én "foglalkoztam" csak vele eddig.

Nem tudom, hogy most ő mit gondol vagy utál, nem akarok rá írni, nem akarok rászállni, de szeretném, hogy tudja, hogy bármi van én itt vagyok neki. De lehet, hogy még korai lenne. Bár mivel nekem vannak érzéseim felé, lehet, hogy előbb túl kellene lennem rajta.


2014. dec. 6. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Oldd fel! Max letiltod megint!
2014. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A harmadik szem ***** válasza:
100%

Majdnem passzol rám a leírás.

Amúgy oldd fel, és beszéljétek meg. Nincs olyan dolog amit ne lehetne megbeszélni. Nincs olyan, hogy korai.

2014. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mennyi idő telt el az összeveszésetek óta?


amúgy ha neki is fontos vagy és feloldod akkor lehet rád fog írni,mert látni fogja hogy feloldottad

2014. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mintha rólam szólna a kérdés pepitában,csak én vagyok a letiltott fél.Mit mondjak,próbáld meg azt,amit én is,hogy megpróbálsz túllépni rajta,és utána kezdeményezz kommunikációt csak vele,miután lehiggadtál.Adj időt magadnak,mondjuk pár hetet,de addig hagyd békén,ne keresd!Addigra lenyugszik ő is.Nekem is ez a taktikám,plusz próbálom mindenfélével elterelni róla a gondolataimat.Bár eddig még ugyanúgy gondolok rá,hiába teltek el hosszú hetek.Viszont már valamennyire elfordultam tőle,gondolom,megkönnyebbült,hogy nem játszok kullancsot úgymond.
2014. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Feloldottam, ő meg letiltott. Ez sajnos nem jött össze :(
2014. dec. 7. 19:53
 6/9 anonim ***** válasza:
És hogy vette észre, hogy feloldottad a letiltást? Lehet, hogy figyelt téged? Mert akkor nem lehetsz számára közömbös.
2014. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta h remegve várta a pillanatot, hogy feloldjam h le tudjon tiltani, mert én : túl rendes vagyok ahhoz, hogy normális legyek" :D
2014. dec. 16. 18:40
 8/9 anonim ***** válasza:
mi vaan? :D Ezek szerint tényleg folyton azt leste, mikor oldod már fel, csak hogy ő is letilthasson, mert te túl rendes vagy szerinte? :D Hát ez kész...
2014. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Komolyan! Tegnap mondta. Az összefüggést nem értem, de elfogadtam az álláspontját ;)
2014. dec. 16. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!