Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig nem volt barátnom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig nem volt barátnom, de úgy nézz ki, hogy most osszejon. Ha megcsókolom, észre veszi, hogy még nem csókolóztam? 16F

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fogja, csak arra figyelj, hogy ne kapd be az egész arcát, és ne nyálazd össze.
2014. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem feltétlenül veszi észre. Kezdd egy lassú, kicsit hosszabb szájrapuszival,aztán a többi alakul. Fontos, hogy ne dugd le a nyelved a torkáig, ha arra kerül sor, és ne mozgasd túl gyorsan. Ennyi :D
2014. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha béna leszel mint azt is érteni fogja, hogy MIÉRT nem csináltad eddig
2014. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem. Csókolózni mindenki tud, nem kell tanulni. Nem kell parázni, nem kell semmi látványosat csinálnod. Fog jönni magától, ne félj.
2014. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4


"fog jönni magától"


Mítosz

2014. dec. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tényleg jön magától...de van aki nem jól csókol, csak úgy a béna...A lényeg: ne bő nyállal és ne túl gyorsan, valamint ne dugd le a torkán a nyelved. Először elég egy szájra puszi is, elég ha utána próbálod, vagy majd látod a lány mennyire nyitott ilyen téren.

18/L

2014. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mítosz. Engem se tanított senki, aztán egyszer csak láttam, hogy a lány megteremti a tökéletes alkalmat és lesmároltam. És aztán még újra, sokszor. Nem egy nagy was ist das.
2014. dec. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


Nekem nem jött. Nagyon nem. Olyan rossz is voltam, hogy az már alulmúlhatatlan.


Vagy ez csak néhány kiválasztottnak jön magától?

2014. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: nekem az a tippem, hogy egyszerűen rágörcsöltél. Nem tudom ugyanis elképzelni, minek kéne ezen jönnie vagy nem jönnie. Odatartod a szádat és úgy csinálsz, mint mikor megpuszilod, csak nem az arcát, hanem az ajkait. Aztán ezt folytatjátok, opcionálisan nyelvvel is. Mi ezen a nagy szám? Jó, nekem is mondta utólag volt barátnőm, hogy nem kell bekapni az arcát, ez van, nevettem rajta és a következő lánynál nem csináltam. Szerintem csak arra kell figyelni, hogy alkalmas legyen a pillanat és ne jöjjön túl hamar, mert olyan viszont volt már nekem. Az a jó, ha látszik, hogy már mindkettő akarja.
2014. dec. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!