Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam vissza?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam vissza?! Beleőrülök, ha tényleg elhagy.

Figyelt kérdés

Veszekedtünk a barátnőmmel (lehet hogy már csak az exem), és eléggé eldurvult a vita. Annyira felhúztam magam, hogy küldtem neki egy képet, amin a legjobb barátommal csókolózunk (a barátom lány, és nincs köztünk semmi, egyszeri alkalom volt, de haverok pont lefotóztak). Azóta hogy látta a képet, nem veszi fel a telefont, nem tudom elérni sehogysem. Hogyan tehetném jóvá? Nem bírom ki nélküle, állandóan rá gondolok. :/


22F


2014. dec. 8. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ennyire hülye hogy lehettél?

várd meg amíg megnyugszik egy kicsit

2014. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
így jártál,gyökér.....
2014. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt elkúrtad, de rendesen.

Általában a nők ilyen hirtelen haragúak, és fordulnak ilyen kicsinyes bosszantáshoz, de örömmel látom, hogy a férfiak körében is vannak akik nem szoktak gondolkodni.....Mit csinálj? Várj türelemmel, vagy megbocsát vagy nem, 50-50 % :)

2014. dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mikor készült a kép, még előtte vagy pedig most?

Úgy, hogy vársz, majd amikor elmúlik a hirtelen sértődöttsége akkor át gondolja a dolgokat. Biztos nem fog egyetlen szó nélkül nagy hisztivel lelépni.

2014. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pár hete készült a kép.
2014. dec. 8. 17:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Pár hete,amikor még együtt voltál a barátnőddel?

Hááát,ezt nagyon elrontottad...szerintem hagyj neki egy kis időt...aztán keresd fel...


Bár nem értem miért kellett neki elküldeni a képet?? Még ha nagyon össze is vesztettek..

2014. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jó nagy hülyeséget csináltál, egyrészt. másrészt rosszul vettem le, vagy a legjobb lánybarátoddal megcsaltad a barátnődet? vagy az még a barátnőd előtti időkben volt?
2014. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg, ez csak egy jelentéktelen szájra puszi volt, még csak nem is igazán csók.
2014. dec. 8. 21:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled ! Remélem nem békül ki veled már bocsánat , és ha ki is békül tudod milyen kapcsolat vár rád ? Tele feltekenykedéssel... Aztán meg csodálkoztok hogy féltékeny a nő. ezt már nem csinálhatod vissza . Soha többé nem fog benned megbízni. A lány barátodat biztos elfelejtheted ha kibékülsz a barátnőddel....
2015. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!