Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan fiúval akinek nincs munkája 27 évesen és 45 kg mert láncdohányos?

Figyelt kérdés
És egyébként hazudozni is szokott meg felszedni csajokat nyelvtanulás címszó alatt..
2014. dec. 8. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
NEM 23L
2014. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem
2014. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor miért kamuzta azt hogy egy csajjal csókolózott? Van akinek ez bejön?
2014. dec. 8. 22:48
 4/11 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek meg mégis mi értelme volt? -.-

A válaszom pedig, természetesen nem!

2014. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
egy statisztikai felmérés..köszönöm a válaszokat!:)
2014. dec. 8. 22:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki akarna osszejonni egy csontvazzal? Ez a suly egy nonek is betegesen keves. Hogy a tobbirol ne is beszeljunk..
2014. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igazi álompasi :D 45 kg, munkanélküli és láncdohányos..
2014. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor még egy NEM a statisztikádnak(:
2014. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

én se értem melyik angolos csajnak volt hozzá gusztusa...de hát az övé lehet..


engem a bunkósága még jobban zavart..remélem most olvassák mert gyíkos mindkettő..

2014. dec. 8. 22:59
 10/11 anonim ***** válasza:
A 45 kg-ot komolyan írtad, vagy csak érzékeltetni akartad, hogy milyen sovány? Mert én átlagos magasságú lányként vagyok 45kg, és már ez is nagyon sovány, el nem tudok képzelni egy 45 kilós srácot. Max. ha 150 cm magas. Amúgy csak hogy picit árnyaljam a statisztikát, körülményektől függ, hogy összejönnék -e vele. Ha csak átmenetileg nincs munkája, de keres, akar dolgozni, akkor ez nem lenne akadály. A cigizés nem zavar, a vékony pasikat szeretem(de ez a 45kg még mindig hihetetlenül durván nem hangzik reálisnak). Mondjuk a hazudozás kizáró ok.
2014. dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!