Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges-e, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges-e, hogy azért nem kedvelem a BDSM-et és minden ehhez hasonlót, mert gyerekkoromban rendszeresen vertek a szüleim?

Figyelt kérdés

Szóval gyerekkoromban elég sokat és rendszeresen vertek el - több ütőeszköz (botok és pálcák leginkább) tört el a hátamon verés közben csak mert az apám nem bírt leállni, de volt példa olyanokra is, mint az egyik tejfogam kiesése mikor apám jól tarkónvert ebéd közben, hogy kiesett az egyik fogam (indok: "nem ettem szépen"), meg anyám tányérokkal dobált, egy ízben le is lettem köpve (arcon), de volt hogy a földön feküdtem és rúgdosott (azért kerültem le, mert előtte kezdte a verést), meg egyszer odajött apám hogy "verekedjünk" és tele erőből "ütögetett" mert "nem viselkedetem elég jól". (Mindig voltak kémei)


Sem a kínzó, sem az áldozat szerepét nem tudnám elvállalni. A fájdalomtól írtózom, gyülölöm a fájdalmat - nem tudom elképzelni sem, hogy lehet valakinek jó érzés ha valami csíp, üt, vág, megsebez. Kínzó félként meg... most azt kellene élvezni ahogy fájdalmat okozok? Nem nagyon megy... Az ellenségeimnek okoznék azt maximum, de annak meg sok szexuális tartalma nem lenne...


Lehet-e közöttük összefüggés?



2014. dec. 9. 20:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#10


Ez hogy jön ide?


Miért honnan kellene? Könyvet nem nagyon találni erről, a képregények még betegebbek főleg a japánok, száraz leírást sem találni a témában.

2014. dec. 9. 20:53
 12/18 anonim ***** válasza:
Pl beszélgethetnél valakivel.
2014. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#12


Kivel kellene?


Apámmal képzelhetd milyen viszonyom volt... (Nagyon rossz). Aztán általánosban még nem volt ez téma középsuliban csak elvoltunk 6-an srácok az egész osztályból és senkinek nem volt szexuális élete aztán azóta elvátolodtam a régi ismerősötől.


Az egyetlen személy aki legalább minimálisan magyarázott a dolgoról az nagyapám volt, de eléggé a múlt század közpére hajaz amiket mondott.


Az utcán meg nem megyek oda senkihez, mint Tommy Wisseau hogy "És milyen a szexuális életed?"


Meg amúgy is ez valahogy olyan dolog, hogy komoly bizalmi vizsony kell hogy erről bezsélgessek valakivel személyesen. Olyan ismerősöm meg nincs jelenleg akive beszélgethetnék erről.


Meg ki tudja ő jól tudja-e?

2014. dec. 9. 21:02
 14/18 anonim ***** válasza:

Remélem nem érzed, úgy, h támadni akarnálak bármilyen formában.


De én csak kifogásokat látok.


Az interneten lényegében bárkivel beszélgethetsz arc nélkül és nem kell készpénznek venni senkinek a mondandóját. Ha valakitől azt kérdezed, benne milyen érzések vannak el fogod tudni dönteni mennyire igazakat ír.

2014. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Okés, ezt értem akkor majd írok ki kérdéseket itt :D Talán 1-2 ember leírja mit gondol a témáról.
2014. dec. 9. 21:15
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha gondolod szívesen beszélgetek veled.
2014. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Tehetünk egy próbát vele, beszélgessünk!
2014. dec. 9. 21:26
 18/18 anonim ***** válasza:

furi kérdés,kicsit olyanmintha csak BDSM-es csajokal hozna össze a sors...

szerény véleményem szerint:igen lehetséges.őrülj neki ebből az következik,hogy nem lettél leki sérült aki abban leli örömét,hogy másokat bánt,vagy őt bántják.

2014. dec. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!