Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első szerelem. Olyat tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem. Olyat tényleg csak egyszer érzünk? Soha nem leszek már rá képes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves lány vagyok. 15 éves voltam amikor összejöttem az első barátommal. Ő tipikus rossz fiú volt. Nem feküdtem le vele, csak csókig jutottunk, mégis olyan vágyat, izgalmat éreztem iránta, amit azóta senki iránt. Nem értem miért? Így utólag visszagondolva undorodok tőle, egy büdös szájú tróger volt, sokat szenvedtem miatta, majdnem megvert, stb. Megbántam, hogy szóba álltam vele. Viszont azóta voltak fiúk az életemben akik mind kívül, mind belül értékesebbek voltak, jobban néztek ki, ápoltak voltak meg minden. Mégis akárhogy akarom, nem tudnak lázba hozni. Ja meg ha valaki elhagy azt is simán feltudom dolgozni. Nem úgy van, mint anno, hogy hetekig nem ettem mert szerelmes voltam, és csak álmodoztam. Ezt a rózsaszín ködöt csak egyszer látja az ember?
2014. dec. 10. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak egyszer, lesz még többször is :)
2014. dec. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,leszel még szerelmes.Lehet hogy az első nagy csalódás miatt,félsz az érzéseidtől.És elfojtod magadban az érzelmeket.Ezért nem tudtál igazán senkit sem szeretni azóta.De ahogy mondani szokták,rád fog még találni a szerelem,a rózsaszín köddel együtt:)
2014. dec. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Látja az ember többször is csak idővel ritkábban .. és csak számodra különlegesebb srácoknál
2014. dec. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Többször is van. Vszínű hogy csak azóta nem találtál még olyat, aki így hat rád. De szinte biztos hogy lesz még. És az se feltétlenül igaz, hogy később nehezebben jön, mert én még most 30 évesen is tudok nagyon szeretni, és szenvedni, ha mégse úgy alakul ahogy gondoltam :( Pedig átmentem már pár dolgon, de ha találkozok egy olyan emberrel, akkor menthetetlenül jön a rózsaszín köd...
2014. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, fogsz még olyat érezni, én most vagyok harmadjára szerelmes, és meg vagyok őrülve teljesen, elképesztő dolgokat érzek, pedig csak plátói. :D


23/L

2014. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!