Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lehetek terhes ugye? Sürgős

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehetek terhes ugye? Sürgős

Figyelt kérdés
A barátommal kb 10 napja óvszer nélkül csináltuk, majd rá 5 napra ugyancsak óvszer nélkül. Én nem akartam, de azt mondta csak egy kicsit, és hogy nem lesz baj. Nem élvezett belém, és egyik sem tartott tovább öt percnél. A napokban fogok feliratni fogamzásgátló tabit. Ugye nem lehetek terhes? Tegnap fájt a pisilés,
2014. dec. 10. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
De lehetsz terhes hahaha
2014. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
picit véres volt, és ma reggel is, de elég fura, darabos, picit véres. De lehet, hogy csak felfáztam, urológus legalábbis ezt mondta (vizsgálat nélkül) Hétfő-kedd-szerda körül kell megjönnie (nem pontos)
2014. dec. 10. 14:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Egyébként minek szexelsz, ha nem vagy tisztában a dolgokkal?
2014. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Hogyne lehetnél már terhes buta liba.

Ennyire hülye hogy lehet valaki, mond már meg?

Mi az hogy nem lesz baj? Ha védekezés NÉLKÜL szexelsz, lehetsz terhes, ez van.

Máskor használd az eszed mielőtt szétteszed a lábaid.

2014. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem fog megjönni akkor 100%, egyébként ha óvszer nélkül szexelsz vagy akárki akkor még jó hogy lehet terhes, nem szedsz tablettát, nincs óvszer akkor egyértelmű...
2014. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom- tudom buta voltam. De elég csekély az esélye, nem? Ráadásul a barátom is panaszkodott, hogy milyen szar óvszerben stb, és ezért próbáltuk ki.
2014. dec. 10. 14:10
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehetne szebben is válaszolni nem egyből lekezelő hangnemben.
2014. dec. 10. 14:12
 8/10 manó1235 ***** válasza:
ja és most inkább amiatt panaszkodik majd h éjjelente sír a gyerek? vagy lelép mielőtt megszülnéd :D nem mindegy :D
2014. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért kicsi az esélye? Elég ha 1 db spermium elér a petesejthez aztán már terhes is vagy és az előváladékban is vannak spermiumok, gyakorlatilag teljes védekezés nélküli szex az jó 90%-os terhességhez vezet de lehet keveset mondtam
2014. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért azért lapozd át a naptárt és keress a kicsinek egy nevet a keresztelőhöz!!
2014. dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!