Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk mikor viselkednek így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mikor viselkednek így egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Az osztályba kb. körbeugrálnak a fiúk, pl adnak a kajájukból, kölcsön adják a pulcsijukat hogy ne fázzak, meghívnak a büfébe. Számomra ez még új mert eddig mindig lányos osztályokba jártam, de amúgy most sem csak én vagyok csaj kb. ugyan annyian vagyunk és nem mindenkivel ilyenek. Ez csak udvariasság vagy egy fiú csak akkor viselkedik így egy csajjal, ha bejön neki, vagy legalább kicsit is szépnek tartja. Amúgy én tök átlagosnak gondolom magam, szóval furcsa is hogy ennyire körbeugrálnak.
2014. dec. 10. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos szép vagy, vagy különleges :) Tettél olyat, amiért kedvelnek a fiúk... Vagy csak nagyon szépnek kell lenned ^_^
2014. dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tetszel nekik. Szeretnének mélyebb ismeretséget kötni veled:-)
2014. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem csak szép és/vagy jófej vagy, de mégy szerény is.

Ritka jó leosztás ;)

2014. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!