Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettem egy lánnyal. Elég jól elvoltunk,küldtünk képet egymásnak,azt mondta,hogy cuki vagyok.Ő is küldött,mondtam neki,hogy szerintem tök szép(és nem csak azért,hogy ne bántsam meg).

Aztán írtam neki,hogy kíváncsi lennék a személyiségére is,ha már "láttam". Innentől semmi. Írtam neki,ha nem szeretné folytatni,mondja meg nyugodtan,nem sértődöm meg.

Az előbb írtam neki,hogy folytassuk-e,vagy inkább hagyjuk,erre sem válaszolt.

Egyébként ő 15 éves,én 18.


Valaki adna reális magyarázatot? Vagy lányok ezt miért csináljátok? (ha csináltok ilyet egyáltalán)


2014. dec. 10. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Cuki vagy = felejtős.

Nem olyan srác vagy akire vágyik, de nem kell rosszul érezned magad, a legtöbb tizenéves csaj majdhogynem a fiatal David Bechkam-et akarja maga mellé.

2014. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy lány azt mondja, hogy cuki vagy, az nem jelent semmi jó. (persze más ha olyankor mondja, amikor már jártok). Ez nem egy bók. Cuki lehet egy kiskutya és nem egy férfi.

Ebből max barátzóna lehet.

2014. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jót*
2014. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!