Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint barátság?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Van egy fiú legjobb barátom akit már ovis korom óta ismerek és a mai napig nagyon jó barátok vagyunk. 1 hónappal ezelőtt voltunk egy kis barti buliban ahová a pasimat nem vittem magammal. Kicsit becsiccsentettem és egyszer csak megkérdeztem a barátomat hogy csókolózna e velem és erre ő igent mondott. Vissza kérdeztem vagy 3x is és ő igent mondott... már majdnem megtörtént de valaki szólt nekem és megijedtünk és annyi volt..később hazafelé még beszélgettünk és akkor is azt mondta hogy megcsókolna, de nem tette! Haza kísért hogy nehogy rosszul legyek vagy valami és akkor sem, annyi hogy a végén megölelgettem. Azóta valahogy közelebb vagyunk egymáshoz és ezt nem értem. Volt hogy egy képemre azt mondta hogy milyen cuki vagyok meg hogy tök jó alakom van ne fogyózzak már... meg ilyenek... Nap mint nap egy baráti körben vagyunk és így nehéz eldöntenem hogy mi van... A leírtak alapján ti mit gondoltok?? Mi folyik most itt? Én már nem tudom eldönteni...összezavarodtam...

2014. dec. 10. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés !! Tetszel neki és akarna egy esélyt tőled csak fél !! Kezdeményez!! Hozd fel megint a smárolos témát és ha megint iget mond ne várj !! Csókold meg !
2014. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom szeretne többet, de a barátod miatt hezitál. Azt hiszem te is döntés elé kerülsz lassan.
2014. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!