Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy nem vagyok kepes megerteni azt, hogy miert pont en kellek neki?

Figyelt kérdés
Olyan tipikus no kedvence az a srac, akivel talalkoztam. Par kozos ismerosunk elmeselte rola, hogy szaladnak utana a jobbnal-jobb nok, neki csak valogatni kell. Viszont mai napig nem ertem, hogy miert en kellenek neki. Jo, nem vagyok csunya, apolt vagyok, kedves az emberekkel, de ez minden csajban megvan. Masok szerint szep az arcom, viszont en nem vagyok megelegedve vele, a testem hat nem a vekony tipus, van rajtam husi, foleg has, csipo es comb tajon. Nem fogok kepet kuldeni, nem ez a celom, csak szeretnem megtudni, hogy miert pont en kellek egy ilyen pasinak? 21L
2014. dec. 10. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne ezzel foglalkozz, hanem örülj neki! Később lehet megbánod, ha most emiatt nemet mondasz.

Lehet benned több van, mint azokba a "pincsicicákba", és ő erre jobban vágyik, mint az üres nyávogásra. Másik meg mi a jó nő? 175 cm/50 kg? Lehet neki te sokkal jobb vagy, mint ahogy sok pasi szereti ha van egy kis fognivaló a nőn :) Meg tényleg, normális pasinak nem a külső a minden, de még nem is a legfontosabb.

2014. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet tudni
2017. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meghívott vagy mi?
2017. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!