Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-30 közötti fiúk! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 közötti fiúk! Mit gondoltok a rúdfittnesről? Szexi vagy túl hivalkodó? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen jellegű akrobatikus rúdtáncra gondolok. Szerintetek k*vás az a csaj, aki ilyenre jár? Vagy inkább szexi?



2014. dec. 10. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem tudom ki a szőke csaj...

De szerintem jó alakja lesz tőle a nőknek, és életvidámak is lesznek. Nem ítélném el őket.

2014. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
zavarna ha a barátnőtök ilyet csinálna? vagy pont, hogy örülnétek neki?
2014. dec. 10. 20:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig, ameddig csak és kizárólag sport értékkel bír, addig nem zavarna. Értsd: ne lépjen fel ilyen műsorral stb. Akkor nem gond.
2014. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, mert legalább nem otthon tespedne egész nap, na meg szeretem a szálkásabb formásabb lányokat.

Pl ha az van a képen akit gondolok akkor ő is számomra hihetetlenül vonzó.

23F

2014. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ilyenre gondoltál?:D


https://www.youtube.com/watch?v=oquhs-fmYbM


így nyomod te is?

nekem tetszene:))

2014. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nő vagyok, de nekem Ő a kedvencem;

https://www.youtube.com/watch?v=3_E7vC2VcRY&index=6&list=FLC..

Nagyon tetszik és ügyes is.

2014. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a link már nem működik, de pole fitness néven a google sokat talál! Várok még válaszokat! :)
2015. nov. 20. 16:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, az ilyesmi.

Ilyet hol lehet élőben megnézni? Mármint kulturált körülmények között, tehát nem ilyen bárokban és hasonló helyeken.

2015. dec. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szexi, nekem nagyon bejön. Nagyon tetszene, ha időnként direkt nekem csinálna ilyen gyakorlatokat.
2016. okt. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!