Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kis mellű lányok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kis mellű lányok miért nem tetszenek a fiúknak? L

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 13:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%

Nem ezen múlik. Mikor értitek meg. Aki ez alapján választ az meg elég nagy gyökér lehet.

A kis mellű lányok is ugyan olyan szépek. Sőt nekem pl az alacsony vékonyabb kis mellű lányok az ideáljaim.

2014. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Van, akinek tetszik a kis mell is. Amúgy meg: Hát, jó nagy szívás! Így jártál, aranyom!


Egyébként tényleg nagyon sok fiúnak bejönnek a pici mellek, de akikről a lányok áhítoznak, megtehetik, hogy akármekkora mellek közül válogassanak.

2014. dec. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Tévedés tetszenek
2014. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Nekem tetszenek.. 20 F
2014. dec. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mert hülyeségeket kérdeznek.
2014. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

ha nem tetszel a fiúknak azt ne fogd rá a mellméretedre. másban keresd a hibát.

(egy kismellű nő)

2014. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ökörség.

Nem a kis mellük miatt nem kellenek az ilyen lányok a fiúknak. Ott mindig van más probléma is.

2014. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%

Esküszöm lef**om a bokámat!!!


Ennyi önsajnálót itt! Komolyan én érzem cikinek, mikor egy-egy férfitársam hisztizik itt a farokméretéről, hogy milyen kicsit... és már a csajok is rákezdték a mellmérettel!


Nem fogjátok még fel, hogy egy normális kapcsolatban nem ez számít??? A kis mell is lehet szexi és dögös, ha a tulaj elégedett velük, de ha az önbizalomhiány miatt nincs szexuális kisugárzása, akkor lehet Pamela Anderson-os méretű is, nem segít.

(Mi férfiak meg a nőket nem a farkunkkal elégítjük ki,l hanem fejben. Ujjazással is eljuttathatsz egy nőt a csúcsra, pedig alap esetben az ujj jóval rövidebb és vékonyabb a pénisznél!)


Szóval fejezd be az önsajnálatot, állj be a tükörbe anyaszült meztelen, és mondogasd magadnak 20-30 percig vagy ameddig el nem hiszed, hogy: "Szexi és dögös vagyok!" Aztán irány pasizni! (Fiúknak ugyanez fordítva!) ;)


Sok sikert!


26/F

2014. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A kis mellű lányok miért gondolják azt, hogy nem tetszenek? o.O
2014. dec. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
én azt vattam észre magamon,hogy tetszenek a kis mellű lányok.
2014. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!