Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Elhívtam egy lányt moziba, úgy 3-4 hete, azt mondta hogy persze menjünk meg minden. Mondta hogy neki nem jó most hétvégén, majd jövőhéten megkérdeztem hogy akkor most mehetünk-e, mondta hogy megint nem jó mert ezt meg azt kell csinálnia. Gondoltam jó, akkor 2 héttel előre mondtam egy időpontot hogy akkor és erre azt mondta hogy nem tudja mert kitudja milyen kedve lesz akkor. Tehát vagy nem jó neki vagy nem tudja milyen kedve van, és szerinte nem kifogásokat keres. Akkor szerintetek miért csinálja ezt?

2014. dec. 11. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba! Hulyeskedik!
2014. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Nálam is ugyanez volt pár nappal ezelőtt! Hagyd békén mert nem akar tőled semmit.
2014. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
beszari es fel elutasitani.hagyd a gec i be
2014. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Én is ezt csináltam egy fiúval, de nem lódítom, csak tényleg nem tudom, rá fogok érni-e egy mozira, mert az azért sok időt elvesz :D
2014. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok nő - szerencsére nem mindegyik - allergiás az egyenességre.
2014. dec. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!