Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okai lehetnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek, hogy csak most írta ki?

Figyelt kérdés
A srác akit letiltottam facebookon (elvileg odavan értem), 5 hónap után írta csak ki az új munkahelyét. Pont azután nem sokkal, hogy feloldottam a letiltást. Addig az előző munkahelye volt megadva, ahol pedig csak 1 hónapot volt kb. Milyen okokat lehet elképzelni? Ő egy olyan srác, aki nagyon szeret felvágni, dicsekedni. Lehet, hogy észrevette, hogy feloldottam a letiltását? Szerintem nincsenek véletlenek…vagy mégis?

2014. dec. 12. 18:06
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szerintem meg vannak.
2014. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem túl kombinálod a dolgokat, és az hiszed, hogy a világ csak körülötted forog.
2014. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
beteg vagy
2014. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
adjatok_csecset! A neved alapján viszont te teljesen egészséges :D
2014. dec. 12. 18:19
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgy képzeljétek el a srácot, hogy az előző munkahelyét azonnal elújságolta nekem (kutya sem kérdezte pedig), és eldicsekedett a sok sok eurós fizetésével… Szóval asszem inkább körülötte forog a világ.
2014. dec. 12. 18:21
 6/15 anonim ***** válasza:

Egész biztos, hogy 5 hónapig figyelte, hogy oldod-e a tiltást és csak miattad rakta ki most. Elő sem fordulhat az, hogy eddig nem volt kedve vagy ideje átállítani esetleg kiment a fejéből.

Neked sem lehet sok életed, ha ezzel foglalkozol.

2014. dec. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát ha eddig nem volt neki fontos, akkor most miért lett az? Nem felejtette el 5 hónapig, az tuti. Am nem értem a kérdésre válaszolás helyett mi értelme beszólni a kérdezőknek… Ha hülyének tartod a kérdést, akkor kerüld ki. Én úgy szoktam.
2014. dec. 12. 18:42
 8/15 anonim ***** válasza:
azta...mekkora probléma....:))))))
2014. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Kb. mindenki leírta már, hogy semmi köze a kettőnek egymáshoz, te hajtod itt a saját baromságodat, akkor jóhogy hülyének néznek.
2014. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Erre csak beszólni lehet. Nem mindenki facebookon éli az életét. Én sem raktam ki amikor iskolát váltottam, majd dolgozni kezdtem, ha kapcsolatról van szó akkor is van, hogy hónapokig nem rakom ki. Nem azért, mert szégyenlem vagy valami, hanem azért, mert értelmesebb dolgokra szánom az időmet. Most rakta ki és kész, ne gondold, hogy te vagy a világ közepe.
2014. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!