Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi képtelen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi képtelen egy átlagos csajra rágerjedni, mert "magasak az igényei" az miért rossz? Ha meg mindenkire rágerjed az meg szintén elítélendő?!

Figyelt kérdés

Elgondolkodtatott ez az oldal kicsit. Tudom hogy bunkónak tünik amikor egy viszonylag közszemmel nézve "szép" lányra, azt mondom hogy "átlagos", vagy hogy "nem feküdnék le vele", de ez miért rossz?


Most hogy itt olvastam a kommenteket meg válaszolgattam is, és a lányok intenziv támadást indítottak ellenem, hogy megvédjenek bizonyos személy(eket). De ezt ettől eltérően is lehet értelmezni, ugyanis élőben ez még jobban sérti az lányokat, de nem értem miért.


Ha egy lány nem teszi szét a lábát X-nek meg Y-nak, csak olyannal egyéjszakázik aki tényleg "kihagyhatatlan" akkor ha én így viselkedem az meg elítélendő, mivel átlagos lányok felajánkozásának visszautasítása komoly belső önértékelési problémákat okoz.


18 éves voltam amikor az egyetlen egy fontos személy (barátnőm) szakított velem. Külsőleg átlagosnak is alig mondtam volna magam. A barátnőmmel részben azért is mehettünk szét (ő dobott engem), mivel én eleitől fogva úgy éreztem ő magasabb értékrendileg mint én, és én szégyelltem magam mellette. (mármint nem őt, hanem magamat).


Aztán bunkó módon kidobott, én meg eldöntöttem hogy teszek azért hogy jó pasi legyek. 21 leszek most, edzek meg minden, nincs rajtam egy deka felesleg sem, mert úgy étkezek is, hogy kalóriában megfeleljen nagyjából az étel.


Elég pattanásos bőröm volt, ezért elkezdtem a férfi kozmetikát, amit megspékeltem egy kis napozással és szolival, így szinte már kifogástalan a bőröm is.


Mikor belenézek a tükörbe, tényleg jóérzés tölt el, mert mostmár tényleg kedvelem magam. Ugyanakkor ennek következménye, hogy hihetetlenül feltoltam az igényeimet, és annyira fontos nekem ez, hogy velem nem lehet "csak úgy" lefeküdni sem.


Vicces, mert lenne rá lehetőségem, sőt szokszor én vagyok a szaralak (pont amiért a kérdés szól), mert nem tudok nőként tekinteni olyan lányokra, mint az exem, vagy az alatti kategória. Pedig jól nézet ki.


És ha itt is kiírom az őszinte véleményemet, bizonyos személyek úgy döntenek hogy "márpedig én hazudok, tuti hogy a f@rkamat is odaadnám egy numeráért vele", pedig élőben sem teszek ilyet.


18 éves voltam mikor utoljára szexeltem, 21 leszek most. Ha szeretem magam, és válogatok, akkor k&cs@g nőalázó vagyok, ha meg nem, akkor meg egy depressziós p@cs?!


2014. dec. 13. 05:23
 1/5 anonim ***** válasza:
a vége mindent elmondott 3éve nem dugtál senkivel :D:D: DE TE NAGYON JÓL NÉZEL KI ELHISSZÜK !!!
2014. dec. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van igazság abban amit írsz, bár a vègèn ez a 3 eve nem dugtam leviszi az èrtèkèt, de sebaj.

Igen tènyleg van ilyen kettőssèg. Ha egy csaj kidob vagy elhajt egy srác mert nem felel meg az igènyeinek, senki nem mondja hogy na mièrt vagy ilyen "gonosz". De egy srác fogadjon minden közeledèst, mèg ha nem is tetszik neki a lány. Hasonlót tapasztaltam már èn is. El kell fogadni, valahogy nekünk fèrfiaknak erre is kell figyelni, a női lèlekre :) Meg amúgy is nem jó senkinek se fájdalmat okozni, megtartod ezt magadnak. De egy megjegyzès vagyis tanács: annyira nem kell feltolni az igènyeket mert egyrèszt egyedül maradsz másrèszt olyan leszel mint a barátnőd, felszínes, ugyanis ha azèrt dobott tènyleg mert " nem hoztad a szintjèt" akkor ő az volt, mert nem nèzett mást csak a külsőt.

2014. dec. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz,ha vannak az embernek igényei.És hozzá hasonló partnert keres.
2014. dec. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valahol egyetértek veled, mármint, hogy nem fekszel össze minden jött-menttel. Viszont ha ennyire felszínes vagy, akkor sosem fogsz igazán őszinte, mély kapcsolatot kialakítani senkivel. Nem érdekel senkit, hogy milyen régóta nem szexeltél már, de ha 3 éve nem találtál olyan lányt, aki az igényeidnek megfelel, akkor tényleg gondban leszel. Főleg, mert a lányok/nők általában huszonpár éves koruk után már nem kaphatóak kósza numerára, tekintve, hogy férjhez mennek és gyereket szülnek. Ha ennyire válogatsz, akkor tényleg csak a legalja marad a végére, ami még inkább hátráltat téged.


Negatívan ehhez az egészhez akkor állnék, ha amiatt sírnál, hogy nincs egy jó nő se, nem szexelsz senkivel már mióta, közben pedig magadnak okozod a bajt, és könnyedén tehetsz is ellene. Így különben meg csak sajnálni tudlak, hogy ennyire felszínes lettél, és így kimaradsz a mély és tartalmas emberi kapcsolatokból...


22/l

2014. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1: azért nem feküdtem le senkivel, mert talán pnot a szex az, ahol úgy gondolkozom, hogy olyannal nem fekszek le, akinek én okozok örömöt, és nem ő nekem (az én felfogásom szerint...


Utolsó:


MAjdnem hogy igazad van, de bennem is van az, hogy lelkes leszek olyan lány iránt, aki kevésbé szép. De a fent leírtakat első benyomásra mondom.


Teszem azt, találkozok 10 lánnyal egy akármilyen összejövetelen. Lehet hogy magamban azt mondom hogy: "Na ezek közül melyik érzi magát nőnek", aztán meg később megkedvelem őket.


Amiket leírtam leginkább az egy éjszakás dolgokra vonatkozik, és az ismerkedésre, mert megnehezíti. Akkor tudok valakihez közeledni, ha már nagyjából tudom milyen ő belülről. Viszont nehezen fogom tudni, ha nem tetszik.


Inkább a kérdés az olyanra szól, amikor elmegyek szórakozni, táncolok egy lánnyal (csak a jókedv miatt), aztán félreérti, bepróbálkozik, én meg elutasítom.


Ennek két oka van:

- Nem akarok másnak örömet okozni, ha ő nem okoz nekem semmit az ágyban. (mert külsőleg nem tetszik)

- Senkivel nem akarok olyasmit elhitetni, hogy bármilyen értelemben is érdekel lelkileg, csak mert lefeküdnék vele.

2014. dec. 13. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!