Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kell alnokoskodni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell alnokoskodni, hogy nem jonnek be a kigyurt pasik?

Figyelt kérdés

Rengeteg valaszbol olvastam, hogy csunyak a kigyurt pasik, nem szepek. Most nem az ilyem agyongyurtra gondolok, hanem egy olyanra, ami esztetikailag szep, erre sok notarsam azt mondja, hogy ronda.

[link]


2014. dec. 13. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ronda mi? Közben meg az ilyen pasikért tepernek:),de van akiknek tényleg nem az ilyen pasik jönnek be.
2014. dec. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem általánosítani kell. Mindenkinek más tetszik, csak ezt a hozzád hasonló debil idióták nem tudják felfogni.
2014. dec. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En no vagyok, eletemben meg se fordult a fejemben, hogy ezt mondom, de tetszik. Nincs elhanyagolva...
2014. dec. 13. 09:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert a "kigyúrt" szó hallatan az embereknek egy Ronnie Coleman-meretű hústorony jut az estebe.


A kidolgozott test alapelvaras a legtobb nőnél.

2014. dec. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ebben nincs is hiba. Az tetszik akit akarsz. Általában ilyenkor felháborodnak férfi társaim mert ők ahogy én sem tudnánk elérni egy ilyen alakot.

Aztán a haragot rátok rakják, mint a nőknk csak ilyenek kellenek-alapon.

De annyit azért el mondanék, mint olyan akinek z ismerősei közt kadnak ilye pasik, hogy ezt nem adják ingyen, és megtartani se lehet ingyen.

Kb napi 2-3 óra edzés, egészséges életmód és kaják, és számolják a bevitelt és mindent.

Nem azt mondom hogy csak a külsejükkel foglalkoznak, vagy hogy hülyék, mert az általánosítás.

Hanem hogy több időt fordítanak saját testük karban tartásával, mint a párjukkal.

2014. dec. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor bocs, azt hittem egy újabb elkeseredett férfi van itt.

2-es voltam.

2014. dec. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Mert a tudósok szerint az arányosság a lényeg.Az agyongyúrt is lehet szép ha arányosan néz ki de amire te gondolsz kérdező az a sportos vagy izmos kategória.

Fogalom zavarban vagy kérdező...

2014. dec. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem tényleg nem tetszik. én jobban szeretem a véknyabbakat. mi ebben a hihetetlen?
2014. dec. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem konkrétan ez a srác, akit belinkeltél, nem tetszik. de attól még egy izmos férfi bőven nézhet ki jól. csak hát, igen, nekem nem az ilyen "csak izom, és más semmi" férfiak jönnek be, inkább a macis alkatok a "zsánerem" :) ez nem alakoskodás, geyszerű ízlésbeli különbség.


22/l

2014. dec. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!