Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem hülyeség és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem hülyeség és igazságtanal a férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés
Miért kell bántani a férfiakat, akik "kihasználják" a nőket? Miért baj, ha egy pasi csak szexet akar? A nők miért nem gondolnak bele, hogy velük is lehet valami gond, ha csak megd*gni akarja őket minden hímnemű?

2014. dec. 13. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért van aki azt csinálja. Pl járni kezdenek, az első héten már akarja a srác, aztán rá is veszi a csajt, majd dobja és megcsinálja ezt egy másik csajjal is.

Szóval így férfiként is azt mondom, vannak gerinctelenek is köztünk.

2014. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
elismerem, hogy vannak. de azért erről a csaj is tehet valamennyire szerintem. szóval, ha ők túl naivak, első szóra lefekszenek valakivel, akkor miért sírnak utána?
2014. dec. 13. 11:35
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Elnézést, de nem velem van a gond, ha egy hímnemű csak dugni akar. Az az ő gondja. Dekoratív vagyok de nem kihívó, ha mégis azt látja belém, az bosszant. Mondjuk el is hajtom rendesen.


Amúgy nem bántom a férfiakat, de az irritál, hogy simán lekrvázzák a nőket ha azok sokat pasiznak, míg ők ugye fordítva megtehetik. Na, az szokott zavarni. Nem mintha sokat pasiznék, de itt elvekről van szó.


Amúgy nem baj ha egy pasi csak szexet akar, HA EZT ŐSZINTÉN MEGBESZÉLI A PARTNERÉVEL és nem veri át, nem ígér neki többet.

2014. dec. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
A legtöbb nő megérdemli, hogy átverjék, mert egyébként ő teszi ezt a férfiakkal.
2014. dec. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

írom az alapot a kérdésemhez, hogy jobban értsétek:

már több mint 7 éve élek nemi életet. soha nem használt ki senki. csak azzal feküdtem le akiről tudtam hogy nem fogja reggeltől elfelejteni hogy vagyok a világon. ehhez nem kellett hónapokig járni valakivel. szerintem látszik egy férfin mennyire komolyak a szándékai.

ha egy csaj gondolkodás nélkül lefekszik valakivel, mielőtt megbizonyosodna róla, hogy érdemes a sráccal kezdeni, akkor miért csak a srác a szörnyeteg ő pedig szegény ártatlan, becsapott kislány?

2014. dec. 13. 11:40
 6/13 anonim ***** válasza:
16%

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.

# 3/3


az a baj, hogy nálatok nőknél a dekoratív kihívót jelent, ha pedig úgy öltözködsz, nem csoda, hogy sokan alkalmit akarnak. de ugye ezt egy nő sosem fogja (akarja) megérteni.

női logika: kihívóan öltözöm, megnéznek, tudat alatt tetszik, hisz kapós vagyok, de ha megnézel fütyülsz, és nem vagy jóképű, menj a fené.be + áldozatpóz, de azért mégsem öltözöm fel normálisan, mert akkor nem néznek meg és nem lesz mivel felturbózni az önbizalmam.


egy csöppet gondolkodsz, és rögtön rájössz, h mi az "igazságtalanság" oka. f(iatal) nőként nem teljesítemény sok férfival lefeküdni, hiszen kiírsz itt egy kérdést, vagy felmész egy csetre, és 20 percen belül ott van nálad 10 férfi. míg férfiként ha csak átlagos is, kúszni-mászni kell egy kis szexért.

magyarán a nő választ, ha egy férfi sok nővel van együtt, akkor ügyes, míg nőként ez egyáltalán nem teljesítmény, a férfiakat nem kell meghódítani. pont ezért van az, hogy ha egy férfit meg akarnak bántani, akkor azzal jönnek,h biztos szűz, míg a nőket ribinek szokták hívni.


kérdező, nem provokálni akarok, de a nők nem nagyon szeretik a felelősséget és a magukba nézést. szinte mindig mást hibáztatnak, és imádják sajnáltatni magukat. a nők nagy része ugyanúgy csak szexet, mint a férfiak, csak ők álszentek, jobban félnek attól, h mit gondolnak róluk, ennyi.

2014. dec. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező jól látja a dolgokat!
2014. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"ha egy csaj gondolkodás nélkül lefekszik valakivel, mielőtt megbizonyosodna róla, hogy érdemes a sráccal kezdeni, akkor miért csak a srác a szörnyeteg ő pedig szegény ártatlan, becsapott kislány?"


pont azért, amit írtam. genetika + társadalmi elvárás. a nőket jobban érdekli mások véleménye, ezért álszentek, és ezért csinálnak úgy, mint ha undorodnának az alkalmi kapcsolatoktól, miközben a többségüknek volt már ebben része. gondolj bele, ha kiderül, h egy nőről, h alkalmija volt, akkor szinte mindig jön a magyarázkodás: "hát de izé, a Józsit régóta ismertem, azt hittem, ő az igazi, szerelemnek indult" blabla. ezért játsszák a szende szüzet.

a másik meg, h ahogy írtam is, a média is ráerősít meg társadalom is arra, h a nők ne vállaljanak felelősséget semmiért, és mindig áttolják a férfiakra a felelősséget.

aztán meg a nők imádják a tahó bunkó férfiakat, akikből megpróbálnak "kedves tahókat csinálnak", ami nem sikerül. ugye tipikus eset, amikor összefekszenek a suli nőfaló tahójával, akiről mindenki tudja h nem a komoly kapcsolatok híve, aztán nyivákolnak, h az együtt töltött éjszaka után nem hívja fel őket. ha párválasztásról van szó, a nőknél a gondolkodás teljesen háttérbe szorul, ez van..

2014. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

semmi gond nincs ezzel,kihozza a nőkből,vagy inkább beleteszi a maximum,

néha előre megbeszélve,néha a tudtuk nélkül, több úgysincs a legtöbben.Reálisan kell látni a dolgokat.

2014. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a gond, ha valaki csak d*gni akar. És nem csak a férfiaknál, de a nőknél sincs ezzel semmi gond. Az ő élete, ha neki ez a jó, csinálja.

Viszont a kihasználás aljas és gerinctelen dolog. Ha valaki úgy megy bele egy "csak megd*glak aztán másnapra már el is felejtelek" jellegű "kapcsolatba", hogy mindkét fél tisztában van ezzel, és jó így nekik, azzal egyáltalán semmi baj nincs. A baj ott kezdődik, ha a nő komoly érzéseket táplál a férfi iránt, aki viszont ezt direkt arra használja fel, hogy párszor megd*ghassa, és semmi több. Na, ez az, ami a baj.


"A nők miért nem gondolnak bele, hogy velük is lehet valami gond, ha csak megd*gni akarja őket minden hímnemű?"

És akik csak d*gni akarnak, azok miért nem gondolnak bele, hogy talán velük van a "baj"?

2014. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!