Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem tudom ot megszeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudom ot megszeretni?

Figyelt kérdés

17 eves lany vagyok. Van egy lany, aki...hat fogjuk ra hogy a baratnom, joban vagyunk. De egyszeruen nem tudom ot megszeretni ugy mint igazi baratot. Le irom miert

En atlagos vagyok elegge, o meg tipikusan a nepszeru lany akit mindenki szeret. Nagyon szep es folyton a fiukkal van. Rosszul esik amikor vele vagyok es jon egy srsc es nev szerint csak neki koszon....ezek miatt nem szivesen vagyok vele, pedig o mindig nagyon kedves hozzam...

Nem tudom mit kene tennem?!


2014. dec. 13. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért mert féltékeny vagy rá..

Később rájössz majd, hogy nagyon nem fontos a népszerűség az iskolában. (már ha kijártad)

Lesznek sokkal fontosabb dolgok is, ne törődj ezzel.

2014. dec. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert irigy vagy
2014. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ra irigy, van sok baratom es nem vagyom ra hogy korulugraljanak a menofiuk.....
2014. dec. 13. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt mondod... de te is tudod, hogy igazam van
2014. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha veled kedves,jó fej,akkor örülj neki!Ne legyél rá féltékeny,hülyeség!
2014. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj intellektusban és humorban fölé nőni, legyen neked jobb a dumád, és közben beszélj róla úgy mintha a te dekorációd lenne. Kedvesen, szeretettel, de egy picike fölényességgel. Lesznek fiúk akik ezt előbb utóbb észreveszik, veled fognak beszélgetni, a te posztodat fogják lájkolni és akkor a kis szépség rögtön nem lesz olyan kedves hozzád, meg fog pukkadni. Ez fogja jelezni hogy jó úton jársz;)
2014. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!