Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek el egy nálam 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek el egy nálam 2 evvel idősebb lánnyal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én 14/F hónap végén 15 a lány meg januárban lesz 17
2014. dec. 14. 09:38
 1/9 A kérdező kommentje:
*évvel
2014. dec. 14. 09:43
 2/9 anonim ***** válasza:

inkább sehogy

mit akarsz tőle?

2014. dec. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Először is szeretném megismerni. Ja és azt kifelejtettem hogy a lány kisebb nálam sokkal :D
2014. dec. 14. 09:46
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

17 éves lányok manapság tudod hány éves fiúkkal vannak? 20!

Én barátnőm is 18 én pedig 25, kisfiú vagy te még egy 17 éves lányhoz, ők előbb érnek érzelmileg, velük egykorúakkal nem szoktak kezdeni, mondván túl gyerekesek azok a fiúk, nem hogy fiatalabbakkal :))

2014. dec. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha azt mondom hogy szoktuk egymást nézni?
2014. dec. 14. 09:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet még nem tudja hány éves vagy, de ha megtudná egyből zavarná, érettebbek érzelmileg, de azért valahol még nagyon gyerekek :))

Ha bátortalan vagy, tudd meg a teljes nevét keresd meg facebookon és írj rá ott.

Mond neki, hogy bejelöltelek mert egy suliba járunk blablabla, megkérdezheted téged tanít az xy szerintem az a tanár blablabla....

Elkezded vele neten a haverkodást aztán másnap már bátran oda is mersz menni mert jóban vagytok

2014. dec. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 senkianevem válasza:

Tudom, hogy nem igazán ez a szituáció de azért leírom.

11.-es vagyok és ismerkedtem egy kilencdikessel. Az első pár napon nagyon félreérthetően mosolygott rám, de amikor komolyabban kezdtem el beszélgetni vele(elmondtam neki hogy tetszik nekem) akkor úgy viselkedett mintha már legalább egy 10 éves párkapcsolaton lenne túl. 15 évesen beszélt nekem két ember közti viszonról. Kioktatott hogy ő nagyon benne van ebben a témában és hogy ilyen "kapcsolattal" nem lehet nála esélyem.

Szóval én azt mondom, hogy hagyd, ne akarj magadnak rosszat. Egy lány szerintem sohasem járna nála fiatalabb fiúval.

17/F

2014. dec. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
érettebbek a francokat, max testileg ezért élvezik hogy idősebb pasik találják meg őket, hát ez marhára nagy érettség :-)
2014. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 senkianevem válasza:
tudom hogy nem érettebbek csak azoknak hiszik magukat és ez már bőven elég
2014. dec. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!