Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pávaság, miért?

Figyelt kérdés

Ugye most van ez a páva vagy páwa stílus, de én annyira nem értem! Miért jó 50 kg emberkének v nyakú izompólóban mászkálni + a többit nem írom le, gondolom tudjátok mire gondolok. Amúgy én is baromi sovány lettem egy betegség miatt, most próbálom visszaszerezni a súlyom, de eszembe se jutna v nyakúbizompólót meg avtöbbit felvenni, mert szánalmas lenne. Ennyi önkritikájuk sincs? Mondjuk én alapból az elegáns viseletet szeretem, szóval elegánsabb farmer, ing, néha nyakkendő vagy zakó.


A másik kérdés miért menő butának lenni? Bejönnek hozzánk nyílt napra programozás előadásra és ott hangoskodnak. Szólok nekik, hogy kussolhatnának, mert nem hallom a proffot, erre megkapom, hogy hülye stréber, kit érdekel a matek. Ő csak igazolásért jött, de nem fog egyetemre járni, mert a fiatal kor arra van hogy bulizzon, nem arra hogy a padot koptassa.


2014. dec. 14. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük.
2014. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a XXI. században :)
2014. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
de téged ezek mit zavarnak? a légynek nem ártanak az ilyenek,jó némelyik,buznyák,mer az,de ennyi,el vannak azok maguknak.Nem sok vizet zavarnak.
2014. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
engem a hajviselet akaszt ki, van akinek jól áll, de amikor boldog boldogtalanon ugyanazt látom, meg van ez a bő gatya ilyen mlegítő féle nah az senkinek nem áll jól, v nyakúból a mély dekoltázsal rendelkező pólók férfiaknál tényleg gázak, meg ugye a nőies színek rózsaszín stb..a viselkedés meg a képviselt stílus meg legtöbb esetben kézen fogva járnak, de azért ismerek kivételeket
2014. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3as igen zavarnak néha.


Pl megyek be a városba találkozni pár csoporttársal és pár ilyen páwa vagy mi elkezd beszólogatni, hogy mivan te sznob majom.


Azért vagyok sznob, mert sötétebb farmer, fekete ing és nyakkendő volt rajtam. Nézzenek már magukra.


Vagy mondom egyetemi nyílt napon, hogy sok stréber matekbu*zi. XD mérnök informatikusokra mondja, akiknek a kezdő fizetésük 4 szer annyi mint amit ő valaha is keresni fog.

2014. dec. 14. 13:23
 6/11 anonim ***** válasza:
#3 Engem azért zavarnak, mert a lányok is vevők erre a buz1s stílusra, és az ilyen senkik elnyomják azokat a srácokat, akik tudnak még férfihoz illően viselkedni.
2014. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagyis magyarul ez lett az új értékrend, és aki ennek nem tud megfelelni, az a 'modern' lányoknál eléggé népszerűtlen.
2014. dec. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hat en kivagyok ezektol a fiataloktol pedig nem vagyok idosebb naluk, ertelme nincs erteke sem. Allitolag annyira egyedi, de nem ertem, hogy valaki december kozepen miert megy ki trikoban az utcara... En jobban kedvelem az intellektualis alakokat
2014. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező ha te tényleg informatikus vagy,,,, (hát bár így jobban belegondolva ez nem feltétlen jelenti) akkor tudhatnád hogy ezek kis hülye gyerekek, de igazából,, nem feltétlen mind.


Persze van sok barom elcseszett páva **** de van kivétel. A csajozás meg, hát ahogy kb az utolsó is írta, vannak értékrendek amik vannak azt ennyi, most kár ezt kitárgyalni. Nem kell neked is mindig szmokingban járni.


Tessék az öcsém informatikus-programozó, 400k-t keress havonta [minimum] de még se egész nap szmokingban flangál fel-alá. Ő is tudja hogy vannak "menő/nem menő" dolgok. Attól hogy infot/matekot tanulsz nem kell kockának lenni. Ja mondjuk te a csajozásról nem is írtál semmit, szóval mind1.


Persze jó neked ez jön be, de fa**ért foglalkozol ezekkel. Max ha annyira idegesít és úgy van szólj vissza nekik valamit. Neked meg amúgy is több fizetésed lesz az ilyen kis szarokat meg nyugodtan leszarhatod, már azt a részek aki tényleg csak van amíg apuciéknak van pénze aztán megdöglik, vagy amelyiknek a karrierje a csúcsa a Mcdonalds lesz ( természetesen azon belül is a legkezdőbb pozíció )


Ebben meg, hát ez a divat, nem igazán hiszem hogy meglehet magyarázni, ma lehet az a menő ha te felvállalod milyen vézna vagy és mennyire szarul áll amúgy rajtad egy izom póló (azért nem kell aggódni legalább ugyan annyian gondolják ezt annyira röhejesnek mint te)

2014. dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9es


1. Igen mérnök informatikus hallgató vagyok


2. Nem járok szinte soha szmokingba! Inget hordok mindig meg néha nyakkendőt, persze nem otthon. Miért. Mert elegáns és egyben a legkényelmesebb ruhadarab az ing.


3. Igazad van, csak érdekelt mások mit gondolnak.



igazad van, nem kell foglalkozni velük

2014. dec. 14. 14:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!