Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kicsit viszketek, és néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymer kérdése:

Egy kicsit viszketek, és néha a csíp ha pisilek! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Eleinte azt hittem megfáztam, gyakran kellett pisilnem és eleinte nagyon égető érzés volt, meg is voltam 1 kicsit, de ez a viszkető és néha csípő vizelés nem múlt el!Idő pontot viszont csak jövőre kaptam!Segitsetek :( 24F
2014. dec. 14. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Bele ment valami szar a futyulodbe
2014. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:S Bővebben? Valaki nyugtasson meg mert már aludni sem tudok!
2014. dec. 14. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy fertőzés.

Ami sürgős esetnek minősül, ezzel ne időpontot kérj, hanem menj el orvoshoz, elméletben fogadniuk kell időpont nélkül is, csak sajnos gyakorlatban nem szokott működni. Nálunk mondjuk igen.

2014. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ja szerintem is menj el gyorsan valami orvoshoz, mert ha ezzel most vársz egy hónapot ki tudja mi lesz. Persze az is lehet magától elmúlik jobb esetben de mi van ha nem?
2014. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sima hàziorvoshoz?Vagy nemibeteg gondozóba?
2014. dec. 14. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!