Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar pasik 30 40 felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar pasik 30 40 felett miért ilyenek?

Figyelt kérdés
bocsi tisztelet a kivételnek de azt vettem észre hogy eléggé lepukkantak nagy áltálánosságban véve sokat járok ki kanadába és németországba is (rokonok, barátok miatt) meg voltam már több nyugat európai országban is és azt kell mondanom ott sok 40-es pasit simán 28 éves toppos pasinak mondtam ez miért van? Mármint oké hogy szeretik a fiatalabb lányokat de akkor miért nem tesznek érte hogy valahogy ki is nézzenek?
2014. dec. 14. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert el vannak foglalva a munkájukkal, nem érnek rá tallászkodni!


És ezek egy részének családja van nem akar fiatal csitriknek tetszelegni. :D


Ha eztán sem érted akkor menj csináld meg a házidat! :)

2014. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert ott teljesen más az élet színvonal erre nem gondoltál még?

Én is sokat járok európai országokba és ez nekem is feltűnt.

2014. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, Elsővel egyetértek… Jó esetben ezek a pasik nem azzal vannak elfoglalva, hogy "fiatalabb lányokat" hajkurásszanak.
2014. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert szerencsétlenek a belüket is kidolgozzák, hogy megtudjanak élni, és még így is egész nap stresszelnek.
2014. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Negyvenes pasi kapuzárási pánikkal. Csodálkozol? :)
2014. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

de én itt elsősorban azokta gondolok akik függetlenek :) mondjuk ha vki van családja sem ok feltétlen hogy elhagyja magát vagy csak én gondolom kevésbé férfiasnak?

Az életszínvonalnak mi köze ahhoz hogy valaki foglalkozik magával? :O a levegő meg a futópályák ingyen vannak és még jó kedvübbé is tesz egy kis kocogás

a házim pedig köszöni szépen jól van és kész legutóljára vagy 5 éve kellett ilyennel foglalkoznom ;)

2014. dec. 14. 18:11
 7/13 anonim ***** válasza:

"A kocogss ingyen van"



A ferfiak teste sokkal erősebb mint a nőke,a kocogas semmire se eleg.

Heti 5x8 ora munka,bevasarlas,otthoni teendok utan meg megneznem tehogy allnal neki kemenyen edzeni..

2014. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"de én itt elsősorban azokta gondolok akik függetlenek :) mondjuk ha vki van családja sem ok feltétlen hogy elhagyja magát vagy csak én gondolom kevésbé férfiasnak?

Az életszínvonalnak mi köze ahhoz hogy valaki foglalkozik magával? :O a levegő meg a futópályák ingyen vannak és még jó kedvübbé is tesz egy kis kocogás

a házim pedig köszöni szépen jól van és kész legutóljára vagy 5 éve kellett ilyennel foglalkoznom ;)"


Igen te!

Aki független az esetleg talál valami apakomplexusos csitrit akit hülyíthet, bár ezen hímek egy része inkább korban hozzájuk illőt keresgél ha teheti.

Függ az életszínvonaltól is, mert aki jobban él az jobban ráér cicomázni magát. :D


Aki meg családos úgyszintén tesz rá, bár akadnak akik félreb..nak közben, az meg biztos jobban kicsípi magát.

2014. dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aki külföldön él gondolom Nem küzd olyan anyagi gonddal mint itthon sok férfi,nem gondolod kedves felszines Kérdező?
2014. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a problémád, külföldön jobbak a férfiak szerinted mint itt, mi akadályoz meg, hogy ne azokkal jöjj össze? Bizonyára Nekik meg te nem vagy megfelelő. Én csak Európában utazgattam/tok, és ott viszont azt hallom, hogy mennyire nulladrangúak a magyar nők külsőt tekintve. Még a cseh és lengyel nők is különbül néznek ki. Ez van ízlések és pofonok.
2014. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!