Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok! Nem hiszem el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok! Nem hiszem el, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Sírok egész nap, remegek, nem tudom felfogni. Mindig vigyáztunk, ellenőriztük a gumit, és mégis. Szüleim tudják, hogy élek nemi életet, lassan már felnőtt vagyok, ő az első szerelmem, de ezt nem merem elmondani. Nem tarthaton meg, én sosem akartam gyereket,legalábbis nem most, de az abortusz rettenetes. Inkább azon gondolkodom, hogy megölöm magam. Nem történhet ilyen :'(
2014. dec. 14. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Barátos mennyi idős Milyenek a családi körülmények nálad és a barátodnál?
2014. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
én se hiszem el hogy terhes vagy. amúgy meg nem érdekel hogy mit csinálsz.
2014. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Tehát nem ölöd meg a magzatot, mert az rettenetes, ezért inkább azon gondolkozol, hogy megölöd magad ÉS a magzatot. Ez aztán a logika.
2014. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
beszélj a szüleiddel, és hülyeség hogy megölöd magad, túl kell esni az abortuszon, ne beszélj hülyeségeket
2014. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nehogy
2014. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Valamit biztos elcsesztetek. Hát ha nagyon nem akarsz abortuszt, akkor szüld meg, legfeljebb örökbeadod.

Hány évesek vagytok amúgy?

2014. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pár hónapon belül 18, barátom 20. Nem vagyunk túl szegények, középosztálybelinek mondanám magunkat. De itrhon engem tuti kinyírnank, aztán apám őt is. :'(
2014. dec. 14. 18:31
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

A nemi élethez nem kell ész. Ahhoz már kéne, hogy belegondolj, hogy bármikor becsúszhat gyerek, ha nemi életet élsz, és erre fel kell készülni.

Tessék a sírást szépen befejezni, a sarkadra állni és elmondani a szüleidnek, ha már ők nem homályosítottak fel arról, hogyan is megy ez.

És tessék felnevelni a gyereket, ne csak az ágyban legyél nagy lány, hanem a való életben is!

Kezdj el szépen nem kislányként viselkedni és sírdogálni egész nap, annak a gyereknek is lelkileg erős anyára lesz szüksége!

2014. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
márpedig a szüleidnek szólnod kell róla. elmenni nőgyógyászhoz, satöbbi. megbeszélni a továbbiakat. ezen egyedül semmiképpen sem mehetsz keresztül. a barátod tud róla? az ő véleménye is számít azért.
2014. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha félsz a szüleid elé állni, kell hogy legyen minden sulinak egy pszichológusa. Keresd őt meg holnap, vele majd megtaláljátok a megoldást. Nyugodj meg ez azért nem a világ vége!
2014. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!