Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen srácok?

Figyelt kérdés
Akik úgy mutatják ki a tetszést, vonzást egy lány felé, hogy direkt kerülik, nem tartják vele a szemkontaktust beszéd közben (lefelé, vagy oldalra néz, sokáig nem tudja állni a pillantást), illetve láthatólag zavarban van? Esetleg levegőnek nézik?
2014. dec. 14. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak. Ez egy szindróma...
2014. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Vannak, úgy hívják őket, hogy fatökű. :D
2014. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Néha szoktam ilyeneket csinálni ha bejön egy lány. :) 17/f
2014. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Katolikus plébános ***** válasza:
Ezeket hívják balekoknak,ki az a primitív aki ha beszélget nem néz a másik szemébe?
2014. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Általanos iskolaban meg igen.
2014. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak, de ők azért csinálják ezt, mert félénkek általában.
2014. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az én kiszemeltem hasonlóakat produkál, de közben ír nekem, meg csak buliban hajlandó velem találkozni... Csak szerintem fura?
2014. dec. 14. 19:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon béna vagyok ilyen téren, de azárt beszélgetés közben még nagyjából tudom tartani a szemkontaktust.
2014. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy én vagyok helikopter,de szerintem aki elballagott az oviból,az csak akkor tesz ilyet,ha nem annyira érdekled,vagy ha szimplán bunkó.Normális ember csak nem kerüli el azt,aki kell neki.Ha kerüli,akkor nem akarja látni,és hát ez azért van,mert valójában nem érdeklődik iránta.Vagy haragszik rá nagyon,és pont ezért nem.
2014. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!