Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Egy két hete felelsz vagy felelszeztem egy pár barátommal.

Ekkor jött a kérdés. Ki tetszik neked? Nem válaszoltam rá. Aztán megint ez a kérdés. Nem akartam rá válaszolni de végül megtettem. Aki ezt a kérdést tette föl ő tetszik nekem szóval tudja mostmár.


Az bajom hogy azóta nem szól hozzám de előtte meg nagyon jóba voltunk. Ez olyan fiú lány barátság volt. Mindent tudtunk egymásról. És most semmi. Még nem is köszön. Mondjuk annyit tudok hogy nem én tetszek neki.


De ezt most miért csinálja? Nagyon zavar.


2014. dec. 15. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
sz*r ügy. Inkább sz*rd le, fiú lány barátság úgy is ritka, és akkor is csak nagyon rövid életű. A tetszenél neki, akkor már lépett volna.
2014. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem tudja hogyan kezelni a helyzetet. Nem akar áltatni sem, azt akarja hogy zárd le a felé irányuló érzéseid. Ezért kerül el, rideg, elutasító. Nem akarja hogy érzelmileg kötődj hozzá, mert ő csak barátot látott benned. Ha jóba lennétek még mindig, akkor lehet ő azt úgy érezné, hogy ezzel biztat téged...


Lehet idő kell csak neki, hogy rájöjjön hogy maradhattok még ugyanúgy barátok.. De lehet ez annyit jelent a részéről, hogy már barátságot sem akar.


Tartsd szerintem tiszteletben hogy távolságot tart, és állj úgy hozzá, hogy idővel még ez változhat... (értsd úgy, hogy idővel még akár lehettek barátok, ha a pasi akarja). :)

2014. dec. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni hogy mindig mondta hogy neki más is tetszik de azt nem mondja el. Lehet hogy én vagyok az és most meg van zavaroda vagy csak én vagyok ennyire idióta?
2014. dec. 15. 14:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!