Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csókoljam meg a szomszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljam meg a szomszédot? L

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a szomszédom és szerintem énis neki.Hogy közeledjek úgy hogy összejöjjön a csók?Valami gyors megoldás kéne:/:D
2014. dec. 15. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A szomszédod valami öreg bácsi vagy egy házas ember vagy egy korodbeli gyerek? Azért nem mindegy...
2014. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyere át
2014. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kezdenek soha hazas emberrel es oreg bacsival sem,ez egyertelmu!:D
2014. dec. 15. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Hívd át magadhoz, hívd el valahova.. Nem olyan bonyolult ez.
2014. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hívd át valami nagyon átlátszó dologgal (cseréje ki a villanykörtét az éjjelilámpádban). érteni fogja hogy nem csak emiatt hívod. ha jön akkor már menni fog a dolog
2014. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagy tavaly mikor meg nem lakott itt kizartam magam a macskammal.tudom mikor szokott hazajonni.ha most is megcsinalnam akkor hogy csinaljam hogy meglegyen?:D
2014. dec. 15. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:
megér egy probát:D hátha összejön
2014. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!