Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RomanticTeam kérdése:

Segítség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 15 eves fiu aki tetszik,es tudja is,mindig puszival koszonunk es mindig mosolyog es felcsillan a szeme ha.meglat.Korulbelul 3 honapja mondta hogy ne puszizkodjunk,mert eszreveheti mas is amit en nem akartam es ezt el is mondtam neki.Ra 1 honappal azota o jon oda puszit kerni,es felhaborodik ha nem adok neki.Szo szerint lecsesz erte.En nem szeretnek tole semmit,csak azt hogy mit erez.Nem akarok vele jatszani.Es nem tudok mit tenni.Nem akarom hogy tetszen....

Azonban van egy kis galiba......van egy masik 14 eves srac is akit SZERETEK.Ismerem ot jol,es tenyleg szeretem.De nem tudom mit erez.Bementunk a szertarba vizert.Majdnem hatraestem amikor elkapott a derekamnal es magahoz szoritott.Ugy alltunk egy ideig majd kohintett egyet es kiment.Mindig egyutt logunk,egyutt kosarazunk,versenyzunk,futunk es kondizunk.Egyszer.behivtam a szertarba.Probaltam egy puszit adni neki,de elhuzta a fejet.Utana kovetkezo nap uszas volt.Mikor meglattam a szivem dobbant meg.Odamentem hozza,koszontem neki.o meg kezet csokolt :3 Segitettem neki,mert nem olyan jol megy neki az uszas.Mikor mentem volna haza,elem lepett felve es adott 4 puszit a multkoriert es az elkoszonesert.Azonban mar 3 honapja nem jar edzesre :( Mit tegyek az utobbival?


2014. dec. 15. 19:49
 1/2 anonim válasza:
szerintem terhes vagy
2014. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
-.- Te meg hülye -.-
2014. dec. 19. 06:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!