Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SZeritetek mennyire elitelendo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZeritetek mennyire elitelendo egy vadidegennel csokolozni egy buliban?

Figyelt kérdés

Egyertelmu benne, hogy egyik fel sem akar ennel tobbet, egyikuknek sincs baratnoje/baratja es gyakorlatilag mindkettojuk jobban erzi ettol magat es senkinek sem artanak. Kb 17 evesek.

Szerintetek ez mennyire van rendben?



2014. dec. 15. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
A csaj egy ribi a csávó meg mázlista.
2014. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Régen elítéltem, de egy ideje már nem így állok hozzá.

Amennyiben nem minden szembejövő egyedülálló mászik rá a másikra nincs gond.

2014. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha lányrol van szo ássa el magát.

Ha fiu akkor jol teszi.

2014. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"A csaj egy ribi a csávó meg mázlista."

Persze, minden ilyen srác fa szargyerek a lány meg egy ribi... Nem kéne ennyire kétszínűnek lenni.

2014. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1. Egyáltalán nem biztos, hogy egyedülállóak, vagy hogy valamelyik fél csak ennyit akar. 2. Nekem nem férne bele, igaz, nem is szoktam bulizni, az nem az én világom.
2014. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem ítélem el, pláne, hogy jó párszor már én is megtettem és meg is tenném, ha úgy adódna. ettől nem leszek ribi, bár régebben én is furcsán néztem az ilyen lányokra.. de őszintén, kinek mi köze hozzá?
2014. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tegyuk fel, hogy tenyleg mindketten szinglik es tenyleg csak ennyit akarnak :)

Szerintem ha nekik ettol jobb lesz, hat csinaljak, ha nem bantanak meg ezzel mast, akkor ok.

Szerintem a lany es a fiu is ugyanannyira van benne a dologban tehat nem lehet az egyik ribi a masik mazlista akkor vagy legyenek mindketten "konnyuveruek" (nem tudom ennek mi a fiu megfeleloje, talan nincs is) vagy mindketten mazlistak mert azonosak az igenyeik es pont jol jott ki mindkettojuknek.

Szerintem ettol egs csaj nem lesz ribi, max bevallalos, es szerintem a ketto nem ugyanaz.

A ribi akarkivel akarmikor osszeall es tobbnyire megfeleleskenyszer hajtaja, a bevallalos meg szabadon azt tesz amihez kedve van ugy hofy nem foglalkozik az altalanis tarsadalmi normakkal

2014. dec. 15. 20:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ameddig másoknak nem ártanak mindenkinek a maga dolga, hogy mit tesz. Inkább 17 évesen legyenek ilyen élményeik, mint 35-40 évesen amikor a esetleg már a családjuk a tét, de kitör rajtuk a kapuzásári pánik.
2014. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne elítélendő. Senkinek semmi köze hozzá. Ha akarok, holnap elfekszek 10 sráccal, ribi akkor sem leszek. Mindenkinek a magánügye a szexuális élete.
2014. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én elítélem.
2014. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!