Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk bejon az lany aki (lent)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk bejon az lany aki (lent)?

Figyelt kérdés

...kicsit streber (de nem sir ha 3ast vagy 4est kap max kicsit szomoru 5 percig, de tudja, h ki fogja javitani), vekony es sportos, formas fenek es kis mellek, csinos oltozkodes (cicanadrag, jelenleg kotott pulcsik, csipkes polok, feszes farmer, esetleg szoknya, haspolo trikoval meg ilyenek:D), nem hord magassarkut max unnepsegeken, alacsony: 160cm, vilagoskek szem, hosszu hatkozepig ero V alaku haj, beszedes, szerti az allatokat, poenos, perverz...etc. ha akartok meg sorolhatok

16 eves


2014. dec. 15. 22:08
1 2 3
 21/25 Imperialist válasza:
Figyeld ha a testét nézed, legyen jó a koffer és akkor lehet pakolni.Ha a tulajdonságait nézed akkor, nem hisztizzen annyit meg ne használjon ki ennyi, ja és fontos, hogy NE politizáljon mert ha egy csaj azt el kezdi, az katasztrófa.
2014. dec. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
csinos öltözködés "cicanadrág és haspóló..." ez egyáltalán nem csinos.
2014. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem baj ha kicsit stréber vagy de ne keseredj el a jegy miatt, a középsuli ugyanis semmi.Az jó hogy formás vagy a mell pedig attól függ ( ha nincs ott semmi akkor azért gáz). A ,,csinos öltözködés'' szerintem ha valakinek jó az alakja akkor kb. minden jól áll rajta, de a lényeg hogy annak aki hordja tetszik. A hosszú haj az nagyon szép lányoknál szóval az tuti 10/10 viszont olyan ne mondj magadról hogy poénos/vicces vagy mert szerintem azt senki nem tudja magáról. Az pedig hogy szereted az állatokat és perverz vagy az cuki.

De szerintem ahhoz hogy ,,bejöjjön'' valakinek egy lány azt látni kell, de te így látatlanban nem indulsz rossz eséllyel. 18F

2014. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek az ilyen lányok 15/f.
2014. dec. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nagyon be
2014. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!