Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyeseknek miért baj az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseknek miért baj az, hogy nekem csak a 180 cm körüli pasik tetszenek, miközben én 160 cm vagyok?

Figyelt kérdés
Többször is hallottam már,hogy ez nem jó,mert az alacsony fiúk/férfiak nehezen találnak maguknak párt,és nekem velük kéne foglalkoznom,mivelhogy én is alacsony vagyok.A legalacsonyabb barátom is 178 cm volt,a legmagasabb 185 cm,a mostani 182cm.Most akkor el kellett volna hajtanom őket,mert igy mi lesz az alacsony pasikkal?
2014. dec. 16. 07:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, alacsony férfinak lenni fosabb. Minél alacsonyabb egy fiú, annál kevesebb választási lehetősége van, mert a nála magasabb vagy vele egy magas lányok nem szívvesen állnak le vele. De ugyanez a helyzet a magas lányokkal is. Minél magasabb egy lány, annál fosabb neki és kevesebb választási lehetősége van, mert a vele egy magas vagy alacsonyabb fiúk nem szívesen állnak le vele.


Minél alacsonyabb egy fiú, vagy minél magasabb egy lány annál kevesebb választási lehetősége van a másik nemből.


És nincs ezzel semmi baj egyáltalán.


21/F (197 cm)

2014. dec. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar neked Kik tetszenek,de ha valaszthatnek Inkabb lennek 170magas Férfiszépseg,mint egy 190magas csúfsúg,ennyit a magasságról...
2014. dec. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

nem a te gondod az összes alacsony pasi

úgy látszik neked ez a tulajdonság fontosabb, ennyi, ne mások véleményével foglalkozz

23F

2014. dec. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Az alacsonyabb, nem kelendő pasik így próbálnak bűntudatot kelteni. Nézd meg, azok, akik 180 alattiak, de kedvesek, jófejek, humorosak, szexik stb…azok nem mondanak ilyesmit, mert tudják, hogy nem a magasság függvénye a párkapcsolat.
2014. dec. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy a szegény lányok ne élősködjenek a pénzes pasikon, mert mi lesz a csórókkal.


Ugye érzed az iróniát?

2014. dec. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ne mások véleményével foglalkozz, nem vagy te szeretetszolgálat és nem az a "küldetésed" hogy szegény alacsony pasik párra leljenek benned...

olyannak járj aki neked tetszik

2014. dec. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
mert a kis alacsony manusok önbecsülését sérti :D
2014. dec. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%

Nem az a baj, hogy a magas pasik tetszenek. Az a baj, hogy egyfajta trófeaként tekintesz rá, hogy milyen magas hapsikat sikerült már begyűjtened, semmi más nem számít neked, csak a magasség, és jól meg is jegyzed a rekordokat. Az a baj, hogyha egy külsőség alapján választasz párt, akkor magaddal cseszel ki, magad elől zárod el a lehetőségeket. De ez valójában a te bajod, te meg egyelőre együtt tudsz élni vele.


Aztán egyszer, ha nincs mázlid, eljutsz oda, hogy végigment rajtad az egész kosárcsapat, és még mindig nem tudod, hogy mégis kivel tudnád leélni az életed. Szurkolok, nehogy késő legyen.

2014. dec. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6%
Az a baj, hogy ilyen felszínes vagy. De ne aggódj, minden csaj az.
2014. dec. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%
Aki szeret létráról szopni...
2014. dec. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!